Dobrerowery.pl
Dobrerowery.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=i_IpjEorbzY

Rowerowe Q&A, czyli odpowiadam na Wasze pytania vol.35

Dobrerowery.pl
Dobrerowery.pl - 10 Wyświetleń
0
10 Wyświetleń
Opublikowano 2019-09-14 01:51:38

Witajcie na kanale YouTube Dobrerowery.pl. Zapraszam Was na kolejny odcinek Q&A, czyli środowych odpowiedzi na Wasze rowerowe pytania! Zachęcam Was do zadawania pytań na nurtujące Was rowerowe kwestie w komentarzach pod tym filmem. W następnym środowym odcinku postaram się odpowiedzieć na jak najwięcej spośród nich:) Pytania na dzisiaj: 1:17 - Kiedy i jak producenci rowerów pokazują nowości? 4:48 - Co jeszcze pokaże Kross? 6:39 - Tour, Giro, Vuelta - gdzie najlepiej kibicować? 1:21 - Czy da się dorobić mocowanie hamulca do widelca? 11:24 - Czy machać do innych rowerzystów;) 14:02 - Czy zbyt długie hamowanie przebija dętkę? Odwiedźcie też mój drugi kanał Bikeshow.cc: https://www.youtube.com/bikeshowcc Zapraszam wszystkich do grupy Facebookowej dla widzów kanału - https://www.facebook.com/groups/1606940372774784/ Nie zapomnijcie o subskrybcji mojego kanału - nowe filmy z testami, poradnikami i relacjami znajdziecie tutaj trzy razy w tygodniu, przez cały sezon! Zapraszam też na instagram www.instagram.com/jjpiatkiewitz Jeśli podobają Wam się moje filmy i chcecie wziąć udział w realizacji moich kolejnych projektów, zapraszam do wsparcia na Patronite - https://patronite.pl/jjpiatkiewicz Zachęcam wszystkich do subskrybcji i udostępniania kanału. Dajmy się zauważyć na YouTube i po prostu - rozwijajmy się dalej! Więcej ciekawostek i nowości znajdziecie na blogu www.dobrerowery.pl/blog oraz na stronie www.dobrerowery.pl Instagram www.instagram.com/dobrerowery Wszystkie moje treningi dostępne są wraz z mapami na https://www.strava.com/athletes/4094495

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dobrerowery.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 40,700 - 13,489,725 - 770 -
2019-11-05 Tue 40,700 - 13,497,622 +7897 771 +1
2019-11-06 Wed 40,700 - 13,509,302 +11680 771 -
2019-11-07 Thu 40,700 - 13,522,193 +12891 772 +1
2019-11-08 Fri 40,700 - 13,533,814 +11621 772 -
2019-11-09 Sat 40,800 +100 13,542,194 +8380 772 -
2019-11-10 Sun 40,800 - 13,550,217 +8023 772 -
2019-11-11 Mon 40,800 - 13,558,776 +8559 772 -
2019-11-12 Tue 40,800 - 13,574,630 +15854 773 +1
2019-11-13 Wed 40,800 - 13,582,159 +7529 773 -
2019-11-14 Thu 40,800 - 13,591,080 +8921 774 +1
2019-11-15 Fri 40,900 +100 13,602,630 +11550 774 -
2019-11-16 Sat 40,900 - 13,610,168 +7538 774 -
2019-11-17 Sun 40,900 - 13,617,416 +7248 775 +1
2019-11-18 Mon 40,900 - 13,629,031 +11615 775 -
Podsumowanie ogółem +200 +139306 +5
Aktualizacja profilu za 0 godz. 45 min.