maxineczka
maxineczka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=rOuz0Tvqsvc

⭐ ROZŚWIETLONY MAKIJAŻ NA KAŻDĄ KIESZEŃ + TEST LINII HD Golden Rose ⭐

maxineczka
maxineczka - 987 Wyświetleń
0
987 Wyświetleń
Opublikowano 2018-08-22 12:07:39

↓↓ Więcej Informacji ↓↓ *** BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO :) *** ♥♥ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ TWITTER: https://twitter.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ INSTAGRAM: http://instagram.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ BLOG: http://maxineczka.blogspot.com/ ♥♥ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Czym wybielam zęby? Czy farbuję włosy? Czemu one się tak błyszczą? TU SĄ ODPOWIEDZI! FAQ: http://maxineczka.blogspot.com/p/faq.html +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ▞▞▞ MOJA KOLEKCJA PĘDZLI - M Brush ▞▞▞ Pędzle z najwyższej jakości naturalnego włosia kozy, ręcznie robione w Japonii. http://mintishop.pl/firm-pol-1450092376-M-Brush-by-Maxineczka.html UŻYTE KOSMETYKI: ►Podkład HD - 111 http://goldenrose.pl/produkty/cera/hd-foundation---podklad-hd---golden-rose.html ►Korektor HD - 06 http://goldenrose.pl/produkty/cera/hd-concealer---korektor-hd---golden-rose.html ►Puder HD - 204 http://goldenrose.pl/produkty/hd-powder---puder-hd---golden-rose.html ►Eyebrow Powder Pencil - 104 http://goldenrose.pl/produkty/oczy/brwi/eyebrow-powder-pencil---puder-do-brwi-w-kredce---golden-rose.html ►Metallic Liquid Eyeshadow - 108, 110, 104 http://goldenrose.pl/produkty/oczy/metals-metallic-liquid-eyeshadow---metaliczny-cien-do-powiek-w-plynie---golden-rose.html ►Tusz Panoramic Lashes http://goldenrose.pl/produkty/oczy/panoramic-lashes-all-in-one-mascara---panoramiczny-tusz-do-rzes-zwiekszajacy-objetosc---golden-rose.html ►Metals Sculpting Palette http://goldenrose.pl/produkty/cera/metals-sculpting-palette---metaliczna-paleta-do-modelowania-twarzy-3-w-1---golden-rose.html ►Soft & Matte Creamy Lip Color - 103 http://goldenrose.pl/produkty/usta/soft-matte-creamy-lip-color---matowa-pomadka-do-ust---golden-rose.html ►KOLCZYKI: prezent ►BLUZKA: F&F PAZNOKCIE: ►Semilac 169 Baby Boy https://semilac.pl/pl/169-uv-hybrid-semilac-baby-boy-7ml?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 ►Semilac 254 Platinum Turquoise https://semilac.pl/pl/semilac-platinum-turquoise-254?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 ►Semilac 130 Sleeping Beauty https://semilac.pl/pl/130-uv-hybrid-semilac-sleeping-beauty-7ml?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 FILM POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z GOLDEN ROSE. WYRAŻONE W NIM OPINIE SĄ W 100% SZCZERE. DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału maxineczka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-04 Sun 478,183 - 120,599,972 - 707 -
2019-08-05 Mon 478,395 +212 120,662,397 +62425 707 -
2019-08-07 Wed 478,605 +210 120,726,506 +64109 707 -
2019-08-08 Thu 478,813 +208 120,839,615 +113109 708 +1
2019-08-09 Fri 479,019 +206 120,896,400 +56785 708 -
2019-08-10 Sat 479,105 +86 120,933,336 +36936 709 +1
2019-08-11 Sun 479,185 +80 121,004,563 +71227 709 -
2019-08-12 Mon 479,328 +143 121,061,825 +57262 709 -
2019-08-13 Tue 479,460 +132 121,100,283 +38458 709 -
2019-08-14 Wed 479,648 +188 121,158,340 +58057 710 +1
2019-08-15 Thu 479,747 +99 121,237,341 +79001 710 -
2019-08-16 Fri 479,981 +234 121,309,146 +71805 710 -
2019-08-17 Sat 480,214 +233 121,387,757 +78611 711 +1
2019-08-18 Sun 480,517 +303 121,514,378 +126621 711 -
2019-08-19 Mon 480,602 +85 121,545,997 +31619 711 -
Podsumowanie ogółem +2419 +946025 +4
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.