Plepsu
Plepsu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=X1MHeTR0Q18

ROZBIŁEM SIĘ SAMOLOTEM! ZGUBIŁEM SIĘ! l Minecraft BlockBurg

Plepsu
Plepsu - 5 Wyświetleń
0
5 Wyświetleń
Opublikowano 2019-10-24 08:42:53

PAMIĘTAJ O SUBSKRYPCJI KANAŁU! ☎ DISCORD: https://discord.gg/jtX6PSx OBSERWUJ MNIE: INSTAGRAM: https://www.instagram.com/plepsu_official/ GRUPA ROBLOX: https://www.roblox.com/My/Groups.aspx?gid=3681673 FACEBOOK: https://www.facebook.com/Plepsu/ MAIL BIZNESOWY/BUSINESS MAIL: plepsu.biz@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Plepsu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 319,000 - 71,304,858 - 695 -
2019-11-05 Tue 319,000 - 71,315,958 +11100 695 -
2019-11-06 Wed 319,000 - 71,325,326 +9368 695 -
2019-11-07 Thu 319,000 - 71,334,996 +9670 695 -
2019-11-08 Fri 319,000 - 71,344,840 +9844 695 -
2019-11-09 Sat 319,000 - 71,355,654 +10814 695 -
2019-11-10 Sun 319,000 - 71,391,002 +35348 696 +1
2019-11-11 Mon 319,000 - 71,409,100 +18098 696 -
2019-11-12 Tue 319,000 - 71,419,349 +10249 697 +1
2019-11-13 Wed 319,000 - 71,429,053 +9704 697 -
2019-11-14 Thu 319,000 - 71,439,004 +9951 697 -
2019-11-15 Fri 318,000 -1000 71,457,621 +18617 698 +1
2019-11-16 Sat 318,000 - 71,471,655 +14034 698 -
2019-11-17 Sun 318,000 - 71,485,685 +14030 698 -
2019-11-18 Mon 318,000 - 71,495,153 +9468 698 -
Podsumowanie ogółem -1000 +190295 +3
Aktualizacja profilu za 0 godz. 36 min.