hajTv
hajTv
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=nGvxrUigpIU

ROZDAJEMY KARNETY BOJOWE *WOOW* | FORTNITE BATTLE ROYALE - Na żywo

hajTv
hajTv - 110 Wyświetleń
0
110 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 11:28:22

Zapraszam do grupy FORTNITE - TEAM POLAND - https://www.facebook.com/groups/fortniteteampoland/ ???? Donate - SMS / PAYPAL / PRZELEWY ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału hajTv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 96,700 - 1,823,282 - 230 -
2019-11-05 Tue 96,700 - 1,815,986 -7296 232 +2
2019-11-06 Wed 96,700 - 1,812,389 -3597 233 +1
2019-11-07 Thu 96,700 - 1,817,215 +4826 234 +1
2019-11-08 Fri 96,800 +100 1,809,471 -7744 234 -
2019-11-09 Sat 96,900 +100 1,808,591 -880 233 -1
2019-11-10 Sun 97,100 +200 1,826,015 +17424 233 -
2019-11-11 Mon 97,600 +500 1,832,160 +6145 232 -1
2019-11-12 Tue 97,700 +100 1,828,087 -4073 232 -
2019-11-13 Wed 97,800 +100 1,833,717 +5630 232 -
2019-11-14 Thu 98,000 +200 1,849,346 +15629 237 +5
2019-11-15 Fri 98,100 +100 1,835,998 -13348 234 -3
2019-11-16 Sat 98,200 +100 1,846,988 +10990 232 -2
2019-11-17 Sun 98,200 - 1,848,014 +1026 236 +4
2019-11-18 Mon 98,200 - 1,824,750 -23264 236 -
Podsumowanie ogółem +1500 +1468 +6
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.