Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3euGo7WqfPA

ROZGRZEWKA PRZED FAR CRY 5! - FAR CRY 3 LIVE

Vertez
Vertez - 486 Wyświetleń
0
486 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:26

DONEJTY: https://tipanddonation.com/vertez DOŁĄCZ DO ARMII, ZOSTAW SUBA :D INSTAGRAM: http://instagram.com/vertezalke ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ TOP DONATORZY ► Luty 2018: Mari999 (238 zł) ► Marzec 2018: Richardere (20 zł) (Jeśli przebijesz kwotę, pojawisz się tutaj na następnym live :D) ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ╔════════════SOCIAL MEDIA════════════ ╠ ► FACEBOOK: http://facebook.com/mrvertez ╠ ►SNAPCHAT: mrvertez ╠ ►KOSZULKI: https://vertez.teetres.com/wszystkie ╠ ►TWITTER: http://twitter.com/MrVertez ╠ ►VERTEZ GAMES: http://bit.ly/vertezplus ╠ ►MINECRAFTVERTEZ: http://bit.ly/mcvertez ╚═════════════════════════════════ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-09 Wed 1,170,000 - 365,610,325 - 3,014 -
2019-10-10 Thu 1,170,000 - 365,648,121 +37796 3,015 +1
2019-10-11 Fri 1,170,000 - 365,698,835 +50714 3,015 -
2019-10-12 Sat 1,170,000 - 365,733,339 +34504 3,015 -
2019-10-13 Sun 1,170,000 - 365,764,776 +31437 3,015 -
2019-10-14 Mon 1,170,000 - 365,823,643 +58867 3,016 +1
2019-10-15 Tue 1,170,000 - 365,853,884 +30241 3,016 -
2019-10-16 Wed 1,170,000 - 365,881,552 +27668 3,017 +1
2019-10-17 Thu 1,170,000 - 365,928,773 +47221 3,018 +1
2019-10-18 Fri 1,170,000 - 365,954,638 +25865 3,018 -
2019-10-19 Sat 1,170,000 - 365,988,708 +34070 3,018 -
2019-10-20 Sun 1,170,000 - 366,018,501 +29793 3,018 -
2019-10-21 Mon 1,170,000 - 366,058,465 +39964 3,019 +1
2019-10-22 Tue 1,170,000 - 366,095,873 +37408 3,020 +1
2019-10-23 Wed 1,170,000 - 366,120,289 +24416 3,020 -
Podsumowanie ogółem - +509964 +6
Aktualizacja profilu za 6 godz. 23 min.