Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=eANvsg5coFY

Następny film

DevTalk Trio S02E13 - Nasze plany na przyszłość
Maciej Aniserowicz
12 Wyświetleń

Rozkład jazdy 5-9.11 ⏰ Zapraszam na ciekawy tydzień‼️ - Na żywo

Maciej Aniserowicz
Maciej Aniserowicz - 179 Wyświetleń
0
179 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 09:42:07

Co będzie się działo ???? od dziś do końca przyszłego tygodnia? Same ciekawe rzeczy . Linki: Strona Kursu Gita: http://kursgita.pl Event z ankietą: ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Maciej Aniserowicz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 25,936 - 3,277,592 - 522 -
2019-09-06 Fri 25,944 +8 3,279,120 +1528 522 -
2019-09-07 Sat 25,956 +12 3,280,559 +1439 522 -
2019-09-08 Sun 25,970 +14 3,281,884 +1325 522 -
2019-09-09 Mon 25,993 +23 3,285,115 +3231 523 +1
2019-09-10 Tue 26,019 +26 3,287,140 +2025 523 -
2019-09-11 Wed 26,022 +3 3,289,414 +2274 524 +1
2019-09-12 Thu 26,038 +16 3,291,828 +2414 524 -
2019-09-13 Fri 26,049 +11 3,294,756 +2928 526 +2
2019-09-14 Sat 26,050 +1 3,298,980 +4224 527 +1
2019-09-15 Sun 26,061 +11 3,301,189 +2209 527 -
2019-09-16 Mon 26,116 +55 3,306,620 +5431 528 +1
2019-09-17 Tue 26,153 +37 3,314,484 +7864 529 +1
2019-09-18 Wed 26,100 -53 3,321,141 +6657 530 +1
2019-09-19 Thu 26,100 - 3,324,773 +3632 530 -
Podsumowanie ogółem +164 +47181 +8
Aktualizacja profilu za 2 godz. 38 min.

Następny film

DevTalk Trio S02E13 - Nasze plany na przyszłość
Maciej Aniserowicz
12 Wyświetleń