RCTV
RCTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Bac8jkvebWQ

Roztropność ozdobą mężczyzny - ks. Sławomir Kostrzewa

RCTV
RCTV - 62 Wyświetleń
0
62 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 01:23:25

Roztropność jest jedną z najważniejszych cnót, które powinien rozwijać w sobie każdym mężczyzna. Jak uczy Katechizm, roztropność „uzdalnia rozum do rozeznawania w każdej okoliczności naszego prawdziwego dobra i do wyboru właściwych środków do jego pełnienia". Brak troski o roztropność osłabia mężczyznę, prowadzi do kolejnych błędów i upadków, niszczy go i jego otoczenie. Jak pielęgnować w sobie cnotę roztropności? Co jej zagraża i niszczy? - na te pytania odpowiada ks. Sławomir Kostrzewa w konferencji wygłoszonej do Duszpasterstwa Mężczyzn przy parafii św. Antoniego w Poznaniu.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału RCTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 79,900 - 33,475,743 - 380 -
2019-11-05 Tue 80,000 +100 33,498,374 +22631 380 -
2019-11-06 Wed 80,100 +100 33,521,620 +23246 381 +1
2019-11-07 Thu 80,100 - 33,543,126 +21506 381 -
2019-11-08 Fri 80,200 +100 33,568,796 +25670 382 +1
2019-11-09 Sat 80,300 +100 33,595,619 +26823 382 -
2019-11-10 Sun 80,400 +100 33,636,638 +41019 383 +1
2019-11-11 Mon 80,500 +100 33,664,352 +27714 383 -
2019-11-12 Tue 80,600 +100 33,691,026 +26674 382 -1
2019-11-13 Wed 80,700 +100 33,714,823 +23797 382 -
2019-11-14 Thu 80,800 +100 33,726,418 +11595 382 -
2019-11-15 Fri 81,000 +200 33,763,540 +37122 382 -
2019-11-16 Sat 81,100 +100 33,786,105 +22565 382 -
2019-11-17 Sun 81,100 - 33,809,935 +23830 383 +1
2019-11-18 Mon 81,200 +100 33,832,051 +22116 383 -
Podsumowanie ogółem +1300 +356308 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.