UrbanRecTv
UrbanRecTv
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=HqbKX39VuDA

Następny film

Szpaku -  BOBO (White House Connection)
UrbanRecTv
406 Wyświetleń

S02E02 - Kola - Na północnym zachodzie bez zmian

UrbanRecTv
UrbanRecTv - 56 Wyświetleń
0
56 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 05:19:29

Prezentujemy Wam wcześniej zapowiadaną płytę: Kola - Kolafornication (Sezon 2). Kontynuacja serii "Kolafornication". Tym razem bity na ten sezon zostały wyprodukowane przez warszawskiego producenta Teoem, natomiast skrecze i cuty do numerów zrobił DJ Konkret. rap / tekst: Kola - https://www.facebook.com/kolafornication/ muzyka: Teoem - https://www.facebook.com/TeoemEwk/ skrecze / cuty: DJ Konkret - https://www.facebook.com/konkret.djkonkret/ mix / mastering / gościnna zwrotka: Warszawski - https://www.facebook.com/warszawskiproforma/ napisy: Mateusz Mirecki zdjęcie do okładki: Mariusz Malinowski - https://malinovsky.squarespace.com/ okładka: PART - https://www.facebook.com/part0404/ TRACKLISTA: S02E01 - Kolafornication dream S02E02 - Na północnym zachodzie bez zmian S02E03 - Najs najt 2 (feat. Warszawski) S02E04 - Top four S02E05 - Ciąg dalszy nastąpi kontakt: kolafornication@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału UrbanRecTv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-05 Tue 1,470,000 - 816,384,267 - 1,156 -
2019-11-06 Wed 1,470,000 - 816,510,666 +126399 1,157 +1
2019-11-07 Thu 1,470,000 - 816,644,033 +133367 1,157 -
2019-11-08 Fri 1,470,000 - 816,808,408 +164375 1,157 -
2019-11-09 Sat 1,470,000 - 816,982,988 +174580 1,157 -
2019-11-10 Sun 1,470,000 - 817,274,100 +291112 1,157 -
2019-11-11 Mon 1,470,000 - 817,422,412 +148312 1,157 -
2019-11-12 Tue 1,470,000 - 817,556,553 +134141 1,157 -
2019-11-13 Wed 1,470,000 - 817,693,983 +137430 1,157 -
2019-11-14 Thu 1,470,000 - 817,835,691 +141708 1,157 -
2019-11-15 Fri 1,470,000 - 818,060,842 +225151 1,157 -
2019-11-16 Sat 1,470,000 - 818,233,857 +173015 1,157 -
2019-11-17 Sun 1,470,000 - 818,416,112 +182255 1,157 -
2019-11-18 Mon 1,470,000 - 818,560,968 +144856 1,157 -
2019-11-19 Tue 1,470,000 - 818,701,587 +140619 1,158 +1
Podsumowanie ogółem - +2317320 +2
Aktualizacja profilu za 0 godz. 1 min.

Następny film

Szpaku -  BOBO (White House Connection)
UrbanRecTv
406 Wyświetleń