KaliGanjaMafia
KaliGanjaMafia
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tVoqnAceJLI

Następny film

Kali x Magiera - Lost Boyz
KaliGanjaMafia
17 Wyświetleń

SABOT - TOLOT (prod. Sabot & Tmk Beatz)

KaliGanjaMafia
KaliGanjaMafia - 541 Wyświetleń
1
541 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:56:42

facebook WysokiLot: https://www.facebook.com/wysokilot facebook GM: https://www.facebook.com/EKIPAGM Sklep GM: http://www.ganjamafiashop.com Mix/Master: Matias Fabin Video: Grubefilmy ____ Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/GanjaMafiaYT

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału KaliGanjaMafia

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-08 Tue 1,640,000 - 1,062,182,535 - 369 -
2019-10-09 Wed 1,640,000 - 1,062,658,833 +476298 369 -
2019-10-10 Thu 1,640,000 - 1,063,130,605 +471772 369 -
2019-10-11 Fri 1,640,000 - 1,063,927,662 +797057 369 -
2019-10-12 Sat 1,640,000 - 1,064,490,526 +562864 369 -
2019-10-13 Sun 1,640,000 - 1,065,018,400 +527874 369 -
2019-10-14 Mon 1,640,000 - 1,065,461,002 +442602 369 -
2019-10-15 Tue 1,640,000 - 1,065,905,861 +444859 369 -
2019-10-16 Wed 1,640,000 - 1,066,354,046 +448185 369 -
2019-10-17 Thu 1,640,000 - 1,066,994,270 +640224 369 -
2019-10-18 Fri 1,640,000 - 1,067,472,586 +478316 369 -
2019-10-19 Sat 1,650,000 +10000 1,068,031,042 +558456 369 -
2019-10-20 Sun 1,650,000 - 1,068,532,093 +501051 369 -
2019-10-21 Mon 1,650,000 - 1,068,988,187 +456094 369 -
2019-10-22 Tue 1,650,000 - 1,069,669,547 +681360 369 -
Podsumowanie ogółem +10000 +7487012 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 30 min.

Następny film

Kali x Magiera - Lost Boyz
KaliGanjaMafia
17 Wyświetleń