Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=iWUXNNGgKCg

Następny film


SALONIK POLITYCZNY (ODC.290/3) - CZY POLACY ODDADZĄ STERY PREZYDENCKIE W RĘCE LEWAKA?

Telewizja Republika
Telewizja Republika - 51 Wyświetleń
0
51 Wyświetleń
Opublikowano 2019-12-02 02:06:15

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Telewizja Republika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 165,000 - 209,312,149 - 35,576 -
2019-12-01 Sun 165,000 - 209,461,093 +148944 35,603 +27
2019-12-02 Mon 165,000 - 209,706,059 +244966 35,615 +12
2019-12-03 Tue 165,000 - 209,943,631 +237572 35,646 +31
2019-12-04 Wed 165,000 - 210,107,657 +164026 35,663 +17
2019-12-05 Thu 165,000 - 210,262,256 +154599 35,681 +18
2019-12-06 Fri 165,000 - 210,394,328 +132072 35,697 +16
2019-12-07 Sat 166,000 +1000 210,563,451 +169123 35,708 +11
2019-12-08 Sun 166,000 - 210,836,169 +272718 35,724 +16
2019-12-09 Mon 166,000 - 211,039,230 +203061 35,751 +27
2019-12-10 Tue 166,000 - 211,200,062 +160832 35,770 +19
2019-12-11 Wed 166,000 - 211,318,871 +118809 35,781 +11
2019-12-12 Thu 166,000 - 211,475,610 +156739 35,791 +10
2019-12-13 Fri 166,000 - 211,628,895 +153285 35,823 +32
2019-12-14 Sat 166,000 - 211,752,263 +123368 35,822 -1
Podsumowanie ogółem +1000 +2440114 +246
Aktualizacja profilu za 7 godz. 23 min.