Fakty RMF FM
Fakty RMF FM
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=DdDLqAmWPuE

Scheuring-Wielgus, Morawiecki, Grabiec w Popołudniowej rozmowie w RMF FM - Na żywo

Fakty RMF FM
Fakty RMF FM - 36 Wyświetleń
0
36 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 05:26:53

Naszym gośćmi Popołudniowej rozmowy w RMF FM będą Joanna Scheuring-Wielgus z nowej partii Ryszarda Petru - Teraz!, Kornel Morawiecki z koła ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Fakty RMF FM

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 55,800 - 37,522,528 - 2,893 -
2019-11-05 Tue 56,000 +200 37,612,874 +90346 2,896 +3
2019-11-06 Wed 56,200 +200 37,772,460 +159586 2,896 -
2019-11-07 Thu 56,300 +100 37,892,442 +119982 2,903 +7
2019-11-08 Fri 56,500 +200 37,993,427 +100985 2,905 +2
2019-11-09 Sat 56,800 +300 38,188,551 +195124 2,906 +1
2019-11-10 Sun 56,900 +100 38,264,452 +75901 2,907 +1
2019-11-11 Mon 57,000 +100 38,322,152 +57700 2,908 +1
2019-11-12 Tue 57,000 - 38,385,476 +63324 2,908 -
2019-11-13 Wed 57,300 +300 38,498,990 +113514 2,909 +1
2019-11-14 Thu 57,500 +200 38,657,771 +158781 2,911 +2
2019-11-15 Fri 57,700 +200 38,819,606 +161835 2,913 +2
2019-11-16 Sat 57,800 +100 38,892,029 +72423 2,913 -
2019-11-17 Sun 57,900 +100 38,941,473 +49444 2,917 +4
2019-11-18 Mon 58,000 +100 39,004,304 +62831 2,917 -
Podsumowanie ogółem +2200 +1481776 +24
Aktualizacja profilu za 0 godz. 20 min.