Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=abQNBN6FWrw

SEKRET LUDZI SUKCESU! *jak osiągnąć sukces* | Porady JDabrowsky #6

JDabrowsky Games
JDabrowsky Games - 50 Wyświetleń
0
50 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 03:00:35

JDabrowsky dzisiaj Wam doradzi jak osiągnąć sukces i być super człowiekiem. ► SUBSKRYBUJ https://goo.gl/MstjJ2 ► PLAYLISTA "Porady JDabrowsky" - Mam tutaj coś dla Ciebie! ★ MARKA ODZIEŻOWA: http://jdabrowsky.pl ★ KSIĄŻKA "TAKIE TAM": https://goo.gl/Nhmz99 ► FACEBOOK: http://goo.gl/PxrBJw ► INSTAGRAM: http://goo.gl/8as3dQ ► GŁÓWNY KANAŁ "JDABROWSKY": http://goo.gl/9InLO ask: https://goo.gl/yHuU0p musical.ly: JANEKJESTEM Dziękuję za obejrzenie i pozdrawiam, Jasiek Dąbrowski !

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału JDabrowsky Games

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 190,000 - 5,967,205 - 100 -
2019-11-02 Sat 190,000 - 5,968,298 +1093 100 -
2019-11-03 Sun 190,000 - 5,969,451 +1153 100 -
2019-11-04 Mon 190,000 - 5,970,702 +1251 100 -
2019-11-05 Tue 190,000 - 5,971,399 +697 100 -
2019-11-06 Wed 190,000 - 5,972,193 +794 100 -
2019-11-07 Thu 190,000 - 5,972,956 +763 100 -
2019-11-08 Fri 190,000 - 5,973,850 +894 100 -
2019-11-09 Sat 191,000 +1000 5,987,787 +13937 101 +1
2019-11-10 Sun 194,000 +3000 6,083,587 +95800 102 +1
2019-11-11 Mon 196,000 +2000 6,200,532 +116945 103 +1
2019-11-12 Tue 198,000 +2000 6,268,111 +67579 104 +1
2019-11-13 Wed 199,000 +1000 6,321,406 +53295 105 +1
2019-11-14 Thu 200,000 +1000 6,375,412 +54006 105 -
2019-11-15 Fri 201,000 +1000 6,420,701 +45289 106 +1
Podsumowanie ogółem +11000 +453496 +6
Aktualizacja profilu za 8 godz. 33 min.