Polimaty
Polimaty
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=VkWUGKilYqA

+ Sekrety życia na morzu | Plus #80 (Dar Pomorza)

Polimaty
Polimaty - 457 Wyświetleń
0
457 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:19:57

Już 70 tys. osób sięgnęło po „Włam się do mózgu” i skutecznie uczy się niesamowitych rzeczy, np. języka obcego - dołącz do nich tu: http://radek.altenberg.pl - kup moją książkę szybko i bezpiecznie! :) Chcesz obejrzeć inne zakątki Daru Pomorza i Daru M

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Polimaty

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-27 Wed 605,000 - 73,606,734 - 215 -
2019-11-28 Thu 605,000 - 73,627,591 +20857 215 -
2019-11-29 Fri 605,000 - 73,645,528 +17937 215 -
2019-11-30 Sat 605,000 - 73,660,447 +14919 215 -
2019-12-01 Sun 605,000 - 73,673,732 +13285 215 -
2019-12-02 Mon 605,000 - 73,689,960 +16228 215 -
2019-12-03 Tue 605,000 - 73,707,546 +17586 215 -
2019-12-04 Wed 605,000 - 73,717,798 +10252 215 -
2019-12-05 Thu 605,000 - 73,728,006 +10208 215 -
2019-12-06 Fri 605,000 - 73,737,300 +9294 215 -
2019-12-07 Sat 605,000 - 73,745,820 +8520 215 -
2019-12-08 Sun 605,000 - 73,761,939 +16119 215 -
2019-12-09 Mon 605,000 - 73,769,887 +7948 215 -
2019-12-10 Tue 606,000 +1000 73,780,930 +11043 215 -
2019-12-11 Wed 606,000 - 73,791,896 +10966 215 -
Podsumowanie ogółem +1000 +185162 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.