Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=e0LDhUUwQTc

Następny film


Sensacyjna Puszcza, Widzew w dołku, pijany sędzia w 6. lidze!

Przeglad Sportowy
Przeglad Sportowy - 107 Wyświetleń
0
107 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 10:18:42

Czas na Krajowe Podwórko, czyli magazyn lig niższych niż Ekstraklasa! W programie: #Puszcza Niepołomice pokonała Wisłę Płock 3:1 i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski! Ponadto: #Widzew w dołku - drużyna z Łodzi nie wygrała od pięciu meczów. Pijany #sędzia w 6. lidze - arbiter został przebadany alkomatem w przerwie meczu! Daj suba i nie przegap: http://bit.ly/PrzegladSUB

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Przeglad Sportowy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 267,000 - 154,201,520 - 2,417 -
2019-11-05 Tue 268,000 +1000 154,348,023 +146503 2,417 -
2019-11-06 Wed 268,000 - 154,422,593 +74570 2,418 +1
2019-11-07 Thu 268,000 - 154,474,888 +52295 2,419 +1
2019-11-08 Fri 268,000 - 154,592,529 +117641 2,421 +2
2019-11-09 Sat 268,000 - 154,637,132 +44603 2,421 -
2019-11-10 Sun 268,000 - 154,680,055 +42923 2,421 -
2019-11-11 Mon 268,000 - 154,729,107 +49052 2,421 -
2019-11-12 Tue 268,000 - 154,776,007 +46900 2,421 -
2019-11-13 Wed 268,000 - 154,962,058 +186051 2,424 +3
2019-11-14 Thu 268,000 - 155,002,365 +40307 2,424 -
2019-11-15 Fri 268,000 - 155,046,894 +44529 2,424 -
2019-11-16 Sat 268,000 - 155,087,907 +41013 2,424 -
2019-11-17 Sun 268,000 - 155,130,033 +42126 2,424 -
2019-11-18 Mon 268,000 - 155,181,126 +51093 2,425 +1
Podsumowanie ogółem +1000 +979606 +8
Aktualizacja profilu za 6 godz. 46 min.

Następny film