Graczol
Graczol
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=S-Zx10dWDJI
Graczol
Graczol - 514 Wyświetleń
1
514 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:39:53

Tutaj głos na JAGODA GACA plis: https://speedwayekstraliga.pl/final-miss-startu-pge-ekstraligi-2017/ Subujesz? http://bit.ly/2niSLU3 fejsbuk: https://www.facebook.com/GRLMIKE ● Stream: https://www.twitch.tv/grlmike ● Facebook: https://www.facebook.com/GRLMIKE ● Wbjaj na insta i snapchata: graczolgrl ● Pamiętaj zostawić LAJKA i powiedzieć dzień dobry sąsiadowi! Pevor: https://www.youtube.com/user/PevorSR Miszczu: https://www.youtube.com/user/miszczuxpompa Ciastko: https://www.youtube.com/user/biednyci4stko Strona: http://www.pompateam.pl/ Biznes/współpraca: graczolxgrl@gmail.com Oficjalna grupa Pompa Team: http://bit.ly/PompaTeam Grupa Gang Graczola: http://bit.ly/GanGGraczola

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Graczol

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-09 Fri 352,577 - 28,492,919 - 461 -
2019-08-10 Sat 352,581 +4 28,495,934 +3015 461 -
2019-08-11 Sun 352,559 -22 28,519,370 +23436 462 +1
2019-08-12 Mon 352,553 -6 28,532,105 +12735 462 -
2019-08-13 Tue 352,539 -14 28,574,962 +42857 463 +1
2019-08-14 Wed 352,563 +24 28,600,003 +25041 463 -
2019-08-15 Thu 352,639 +76 28,607,456 +7453 462 -1
2019-08-16 Fri 352,654 +15 28,615,361 +7905 462 -
2019-08-17 Sat 352,666 +12 28,626,422 +11061 462 -
2019-08-18 Sun 352,664 -2 28,629,342 +2920 462 -
2019-08-19 Mon 352,671 +7 28,635,120 +5778 462 -
2019-08-20 Tue 352,667 -4 28,652,931 +17811 464 +2
2019-08-21 Wed 352,677 +10 28,662,984 +10053 464 -
2019-08-22 Thu 352,672 -5 28,668,643 +5659 464 -
2019-08-23 Fri 352,631 -41 28,676,272 +7629 464 -
Podsumowanie ogółem +54 +183353 +3
Aktualizacja profilu za 2 godz. 52 min.