Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QYFHfDH8FUw

Następny film


MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 579 Wyświetleń
0
579 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:03

Hej :) Dawno nie pokazywałam Wam jak mi idzie w Shakes&Fidget. Parę rzeczy już wymaksowałam, do innych nadal mi daleko ale staram się ;) A nie długo czeka nas kolejna aktualizacja ;) Zarejestrować możecie się pod tym linkiem: http://zulumob.go2cloud.org/SH3JF Przydatne linki: http://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=61818 https://www.facebook.com/SFgameOfficial/ Grafika: https://www.youtube.com/user/Sulis101 Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 1,022,030 - 403,598,630 - 2,302 -
2019-06-05 Wed 1,021,987 -43 403,641,737 +43107 2,302 -
2019-06-06 Thu 1,021,966 -21 403,693,682 +51945 2,303 +1
2019-06-07 Fri 1,021,958 -8 403,741,400 +47718 2,304 +1
2019-06-08 Sat 1,021,970 +12 403,791,489 +50089 2,304 -
2019-06-09 Sun 1,021,978 +8 403,838,592 +47103 2,306 +2
2019-06-10 Mon 1,021,957 -21 403,877,335 +38743 2,307 +1
2019-06-11 Tue 1,021,975 +18 403,919,714 +42379 2,307 -
2019-06-12 Wed 1,021,985 +10 403,974,945 +55231 2,308 +1
2019-06-13 Thu 1,021,999 +14 404,028,307 +53362 2,309 +1
2019-06-14 Fri 1,022,051 +52 404,088,703 +60396 2,310 +1
2019-06-15 Sat 1,022,108 +57 404,146,697 +57994 2,311 +1
2019-06-16 Sun 1,022,145 +37 404,196,082 +49385 2,311 -
2019-06-17 Mon 1,022,150 +5 404,231,232 +35150 2,313 +2
2019-06-18 Tue 1,022,080 -70 404,273,118 +41886 2,312 -1
Podsumowanie ogółem +50 +674488 +10
Aktualizacja profilu za 7 godz. 14 min.

Następny film