Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=9fH9Akfcx5g

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: RANDKA W CIEMNO 4
Niekryty Krytyk
509 Wyświetleń

Sit-Down, czyli Stand-Up według Niekrytego Krytyka

Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk - 683 Wyświetleń
0
683 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:35

Zostań Patronem Niekrytego Krytyka! https://patronite.pl/niekryty Wbijaj na fanpejdż! Oficjalny fanpejdż Niekrytego Krytyka: https://www.facebook.com/Niekryty-Krytyk-176539802376111/?ref=settings Mail kontaktowy: niekrytykrytyk@gmail.com Adres wysyłkowy: Niekryty Krytyk Skrytka pocztowa 45 05-804 Pruszków Monolog inspirowany twórczością Louisa CK oraz Jima Jefferiesa:)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Niekryty Krytyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-06 Thu 1,655,381 - 348,693,442 - 318 -
2019-06-07 Fri 1,655,479 +98 348,760,998 +67556 318 -
2019-06-08 Sat 1,655,568 +89 348,827,727 +66729 318 -
2019-06-09 Sun 1,655,680 +112 348,894,228 +66501 318 -
2019-06-10 Mon 1,655,705 +25 348,989,230 +95002 319 +1
2019-06-11 Tue 1,656,078 +373 349,285,147 +295917 319 -
2019-06-12 Wed 1,656,447 +369 349,507,443 +222296 319 -
2019-06-13 Thu 1,656,941 +494 349,732,300 +224857 319 -
2019-06-14 Fri 1,657,391 +450 349,918,260 +185960 319 -
2019-06-15 Sat 1,657,759 +368 350,092,062 +173802 319 -
2019-06-16 Sun 1,658,021 +262 350,224,961 +132899 319 -
2019-06-17 Mon 1,658,186 +165 350,338,017 +113056 319 -
2019-06-18 Tue 1,658,358 +172 350,464,884 +126867 319 -
2019-06-19 Wed 1,658,481 +123 350,559,273 +94389 319 -
2019-06-20 Thu 1,658,611 +130 350,659,988 +100715 319 -
Podsumowanie ogółem +3230 +1966546 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 27 min.

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: RANDKA W CIEMNO 4
Niekryty Krytyk
509 Wyświetleń