Rafa i Ewela
Rafa i Ewela
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=IAoTS0ReNhQ

SKIN ZA DARMO! WYGRAJ ASA [opis] - Na żywo

Rafa i Ewela
Rafa i Ewela - 41 Wyświetleń
1
41 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-14 02:29:19

JAK WYGRAĆ? 1. Wpisz dzisiaj kod do sklepu: EWELA-YOUTUBE 2. Na karcie społeczności napisz swój nick! (pod ostatnim postem) ▫ LINK: ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Rafa i Ewela

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 528,751 - 57,534,456 - 705 -
2019-05-07 Tue 529,415 +664 57,778,999 +244543 710 +5
2019-05-08 Wed 530,712 +1297 58,075,333 +296334 709 -1
2019-05-09 Thu 531,321 +609 58,266,990 +191657 711 +2
2019-05-10 Fri 531,804 +483 58,428,273 +161283 713 +2
2019-05-11 Sat 532,287 +483 58,618,762 +190489 713 -
2019-05-12 Sun 532,684 +397 58,765,159 +146397 713 -
2019-05-13 Mon 532,871 +187 58,846,589 +81430 714 +1
2019-05-14 Tue 533,066 +195 58,978,051 +131462 714 -
2019-05-15 Wed 533,255 +189 59,107,577 +129526 714 -
2019-05-16 Thu 533,689 +434 59,234,228 +126651 714 -
2019-05-17 Fri 534,331 +642 59,400,814 +166586 716 +2
2019-05-18 Sat 535,645 +1314 59,564,330 +163516 715 -1
2019-05-19 Sun 536,124 +479 59,673,472 +109142 716 +1
2019-05-20 Mon 536,174 +50 59,692,319 +18847 718 +2
Podsumowanie ogółem +7423 +2157863 +13
Aktualizacja profilu za 9 godz. 42 min.