Lech Poznań
Lech Poznań
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4ipWWmmxhXo

Następny film

Kulisy meczu: Legia Warszawa - Lech Poznań 1:0
Lech Poznań
268 Wyświetleń

Skrót meczu: Lech Poznań - DAC Dunajska Streda 1:0

Lech Poznań
Lech Poznań - 42 Wyświetleń
0
42 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-27 04:58:17

W trzecim spotkaniu sparingowym Kolejorz wygrał z DAC Dunajska Streda 1:0. Zwycięstwo Kolejorzowi zapewnił w 72. minucie Paweł Tomczyk. Była to pierwsza wygrana podopiecznych trenera Adama Nawałki w okresie przygotowawczym. Oto skrót tego spotkania. ▶️ Poznaj klub od kulis, subskrybuj kanał: https://bit.ly/2QBOmdW Nasz profil na Facebook: https://www.facebook.com/lechpoznan.oficjalna Nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/lechpoznan1922/ Nasz profil na Twitterze: https://twitter.com/lechpoznan

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Lech Poznań

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 61,495 - 28,110,644 - 3,381 -
2019-09-03 Tue 61,507 +12 28,118,277 +7633 3,382 +1
2019-09-04 Wed 61,509 +2 28,130,207 +11930 3,384 +2
2019-09-05 Thu 61,515 +6 28,134,573 +4366 3,384 -
2019-09-06 Fri 61,528 +13 28,143,089 +8516 3,386 +2
2019-09-07 Sat 61,547 +19 28,148,774 +5685 3,386 -
2019-09-08 Sun 61,559 +12 28,152,075 +3301 3,387 +1
2019-09-09 Mon 61,576 +17 28,163,050 +10975 3,388 +1
2019-09-10 Tue 61,577 +1 28,168,205 +5155 3,390 +2
2019-09-11 Wed 61,579 +2 28,173,005 +4800 3,390 -
2019-09-12 Thu 61,585 +6 28,177,276 +4271 3,391 +1
2019-09-13 Fri 61,585 - 28,182,460 +5184 3,391 -
2019-09-14 Sat 61,587 +2 28,185,448 +2988 3,392 +1
2019-09-15 Sun 61,591 +4 28,193,646 +8198 3,393 +1
2019-09-16 Mon 61,600 +9 28,199,412 +5766 3,394 +1
Podsumowanie ogółem +105 +88768 +13
Aktualizacja profilu za 8 godz. 25 min.

Następny film

Kulisy meczu: Legia Warszawa - Lech Poznań 1:0
Lech Poznań
268 Wyświetleń