Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=E4kZT-y5R9g

SLIME RANCHER Z MODAMI! #06 - LABORATORIUM VERTEZA

Vertez
Vertez - 98 Wyświetleń
0
98 Wyświetleń
Opublikowano 2019-04-15 08:03:19

► Najtańszy Slime Rancher!: https://www.g2a.com/r/slimevertez (3% zwrotu z kodem: VERTEZ) CHCESZ WIĘCEJ ODCINKÓW? ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ! ❤️ ↓↓ ROZWIŃ OPIS ↓↓ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Playlista Slime Rancher: https://www.youtube.com/playlist?list=PL80Q6crGrjTwXl7jeBIkoCMfyDmUb6o-5 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► MOD NA ITEMY I INNE FAJNE RZECZY: https://www.youtube.com/watch?v=rXY3ZLBlLZk ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Wbijaj na Instagram!: http://instagram.com/vertezalke YouTubowe wpisy: https://www.youtube.com/user/MrVertez/community Zostaw like na Facebooku: http://facebook.com/mrvertez Obczaj Twittera (Nie przegapisz, żadnego odcinka!) http://twitter.com/MrVertez Koszulki Vertezowe i nie tylko: https://vertez.teetres.com/ Grupa dla widzów: http://bit.ly/KoksyVertezaPro Mój drugi kanał z Minecraftem: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ #SlimeRancher #Vertez ► Oglądasz: SLIME RANCHER Z MODAMI! #06 - LABORATORIUM VERTEZA

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-21 Thu 1,170,000 - 367,240,877 - 3,052 -
2019-11-22 Fri 1,170,000 - 367,267,687 +26810 3,053 +1
2019-11-23 Sat 1,170,000 - 367,315,963 +48276 3,056 +3
2019-11-24 Sun 1,170,000 - 367,385,574 +69611 3,058 +2
2019-11-25 Mon 1,170,000 - 367,424,754 +39180 3,060 +2
2019-11-26 Tue 1,170,000 - 367,464,871 +40117 3,060 -
2019-11-27 Wed 1,170,000 - 367,531,199 +66328 3,064 +4
2019-11-28 Thu 1,170,000 - 367,563,119 +31920 3,065 +1
2019-11-29 Fri 1,170,000 - 367,597,462 +34343 3,066 +1
2019-11-30 Sat 1,170,000 - 367,639,269 +41807 3,067 +1
2019-12-01 Sun 1,170,000 - 367,678,428 +39159 3,069 +2
2019-12-02 Mon 1,170,000 - 367,719,086 +40658 3,070 +1
2019-12-03 Tue 1,170,000 - 367,759,896 +40810 3,072 +2
2019-12-04 Wed 1,170,000 - 367,779,410 +19514 3,072 -
2019-12-05 Thu 1,170,000 - 367,795,499 +16089 3,072 -
Podsumowanie ogółem - +554622 +20
Aktualizacja profilu za 3 godz. 33 min.