Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0XEJ24I7gx4

Następny film

DLACZEGO JESTEM GRUBY? JESTEM CHORY?
Mateusz Spysiński
483 Wyświetleń

Mateusz Spysiński
Mateusz Spysiński - 259 Wyświetleń
0
259 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 01:20:25

http://instagram.com/mateusz_spysinski- Zaobserwuj! http://bit.ly/25XUzDO - Grupa na facebook http://spysinski.teetres.com/wszystkie - Koszuleczki https://patronite.pl/zyjtakjakchcesz - Patronite http://facebook.com/zyjtakjakchcesz - Lajkuj Fanpage! współpraca - zyjtakjakchcesz@gmail.com #musically #tiktok #cringe druga runda, powrót tiktok fajno masno ni wież ja wież ja masno masno TWARDZIELE Z TikTok https://www.youtube.com/watch?v=lG-tgYhzzYs Boruciak SPRÓBUJ NIE WYŁĄCZYĆ TIK TOK https://youtu.be/VrHS53_XtPU SPRÓBUJ NIE WYŁĄCZYĆ TIK TOK 2 https://youtu.be/XgvXo1te82w plagiat nie ma definicji prawnej ~ nanami chan spysinski, ty nie masz content ~ lord kruszwil zaproszę mateusza do lekko nie będzie jak zdobędzie 135k widzów ~ gimper ja go znam, on spoko ~ deejaypallaside inspired by: pyrocynical, pewdiepie, idubbbz & david dobrik outro: Whitewoods - Beach Walk

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mateusz Spysiński

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 173,975 - 41,316,447 - 733 -
2019-09-04 Wed 173,994 +19 41,347,461 +31014 734 +1
2019-09-05 Thu 173,997 +3 41,360,407 +12946 734 -
2019-09-06 Fri 174,028 +31 41,379,214 +18807 734 -
2019-09-07 Sat 174,064 +36 41,400,910 +21696 733 -1
2019-09-08 Sun 174,062 -2 41,432,966 +32056 734 +1
2019-09-09 Mon 174,078 +16 41,455,070 +22104 734 -
2019-09-10 Tue 174,124 +46 41,475,564 +20494 734 -
2019-09-11 Wed 174,175 +51 41,507,705 +32141 735 +1
2019-09-12 Thu 174,257 +82 41,559,213 +51508 735 -
2019-09-13 Fri 174,283 +26 41,585,265 +26052 735 -
2019-09-14 Sat 174,337 +54 41,603,955 +18690 736 +1
2019-09-15 Sun 174,734 +397 41,705,691 +101736 736 -
2019-09-16 Mon 174,948 +214 41,742,704 +37013 736 -
2019-09-17 Tue 175,119 +171 41,773,276 +30572 736 -
Podsumowanie ogółem +1144 +456829 +3
Aktualizacja profilu za 8 godz. 14 min.

Następny film

DLACZEGO JESTEM GRUBY? JESTEM CHORY?
Mateusz Spysiński
483 Wyświetleń