Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=v5BVg0YIpYo

Następny film

BLOK EKIPA (107), PORÓD
SPInkafilmstudio
687 Wyświetleń

SPInkafilmstudio
SPInkafilmstudio - 537 Wyświetleń
0
537 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:29

Elo ziomeczki! Spejson ponownie zabrał głos w dniu święta zakochanych. Obejrzyjcie koniecznie! Lajki i udostępnienia mile widziane! INST @spejsonvlog FB fb.com/spinka.blokekipa sklep: spinka.cupsell.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SPInkafilmstudio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 1,697,007 - 875,937,487 - 451 -
2019-05-07 Tue 1,698,047 +1040 876,962,983 +1025496 451 -
2019-05-08 Wed 1,698,750 +703 877,506,948 +543965 451 -
2019-05-09 Thu 1,699,244 +494 877,877,930 +370982 451 -
2019-05-10 Fri 1,700,035 +791 878,407,087 +529157 451 -
2019-05-11 Sat 1,700,470 +435 878,732,430 +325343 451 -
2019-05-12 Sun 1,700,936 +466 879,044,757 +312327 451 -
2019-05-13 Mon 1,703,016 +2080 880,090,575 +1045818 452 +1
2019-05-14 Tue 1,703,811 +795 881,002,154 +911579 452 -
2019-05-15 Wed 1,704,515 +704 881,581,146 +578992 452 -
2019-05-16 Thu 1,705,125 +610 882,065,742 +484596 452 -
2019-05-17 Fri 1,705,639 +514 882,485,522 +419780 452 -
2019-05-18 Sat 1,706,000 +361 882,866,055 +380533 452 -
2019-05-19 Sun 1,706,376 +376 883,239,585 +373530 452 -
2019-05-20 Mon 1,706,533 +157 883,476,906 +237321 452 -
Podsumowanie ogółem +9526 +7539419 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 56 min.

Następny film

BLOK EKIPA (107), PORÓD
SPInkafilmstudio
687 Wyświetleń