Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Y-TtUI8IRAs

Następny film

BLOK EKIPA (126), MYJNIA
SPInkafilmstudio
498 Wyświetleń

SPEJSONVLOG - POSTANOWIENIA NOWOROCZNE

SPInkafilmstudio
SPInkafilmstudio - 535 Wyświetleń
0
535 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:28

Elo ziomeczki! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zobaczcie koniecznie jakie postanowienia mają bohaterowie BLOK EKIPY! A już 22.01 nowy odcinek Blok Ekipy! Subskrybujcie kanał i dajcie się ponieść absurdowi. fb.com/spinka.blokekipa inst @spejsonvlog

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SPInkafilmstudio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-03 Sat 1,781,431 - 945,382,138 - 463 -
2019-08-04 Sun 1,781,944 +513 946,015,959 +633821 463 -
2019-08-05 Mon 1,783,088 +1144 946,911,921 +895962 464 +1
2019-08-06 Tue 1,783,990 +902 947,968,140 +1056219 464 -
2019-08-07 Wed 1,785,148 +1158 948,939,032 +970892 464 -
2019-08-08 Thu 1,785,687 +539 949,403,151 +464119 464 -
2019-08-09 Fri 1,786,838 +1151 950,645,258 +1242107 464 -
2019-08-10 Sat 1,787,135 +297 951,090,182 +444924 464 -
2019-08-12 Mon 1,788,707 +1572 952,478,206 +1388024 465 +1
2019-08-13 Tue 1,790,637 +1930 954,178,266 +1700060 465 -
2019-08-14 Wed 1,791,486 +849 955,308,949 +1130683 465 -
2019-08-15 Thu 1,791,849 +363 955,830,098 +521149 465 -
2019-08-16 Fri 1,792,555 +706 956,775,711 +945613 465 -
2019-08-18 Sun 1,793,202 +647 957,677,239 +901528 465 -
2019-08-19 Mon 1,794,642 +1440 958,938,799 +1261560 466 +1
Podsumowanie ogółem +13211 +13556661 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

BLOK EKIPA (126), MYJNIA
SPInkafilmstudio
498 Wyświetleń