Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=lkgJBnQEdNw

Następny film

Back to School - Podkład pod Twój look
littlemooonster96
463 Wyświetleń

SPOTKAŁAM KIM KARDASHIAN! | NYC VLOG

littlemooonster96
littlemooonster96 - 637 Wyświetleń
0
637 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:57:59

Jeśli filmik Wam się podobał pamiętajcie o kciuku w górę :) KONKURS: https://www.instagram.com/p/BYGW3DLAayy/?taken-by=littlemooonster96 Uwaga! Wraz z @glov.official przygotowaliśmy dla Was konkurs Do wygrania kosmetyki z USA o łącznej wartości 4tys zł

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału littlemooonster96

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 841,000 - 108,648,311 - 342 -
2019-12-01 Sun 841,000 - 108,651,792 +3481 342 -
2019-12-02 Mon 841,000 - 108,655,956 +4164 342 -
2019-12-03 Tue 841,000 - 108,716,068 +60112 344 +2
2019-12-04 Wed 841,000 - 108,754,186 +38118 344 -
2019-12-05 Thu 841,000 - 108,810,811 +56625 345 +1
2019-12-06 Fri 841,000 - 108,856,732 +45921 346 +1
2019-12-07 Sat 841,000 - 108,907,072 +50340 346 -
2019-12-08 Sun 840,000 -1000 109,013,017 +105945 349 +3
2019-12-09 Mon 840,000 - 109,047,240 +34223 350 +1
2019-12-10 Tue 840,000 - 109,093,591 +46351 351 +1
2019-12-11 Wed 840,000 - 109,139,636 +46045 351 -
2019-12-12 Thu 840,000 - 109,158,270 +18634 351 -
2019-12-13 Fri 840,000 - 109,184,615 +26345 352 +1
2019-12-14 Sat 840,000 - 109,209,959 +25344 353 +1
Podsumowanie ogółem -1000 +561648 +11
Aktualizacja profilu za 1 godz. 22 min.

Następny film

Back to School - Podkład pod Twój look
littlemooonster96
463 Wyświetleń