Sprytne Babki
Sprytne Babki
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GDV8knMFBtQ

Następny film


Sprytne Babki
Sprytne Babki - 10 Wyświetleń
0
10 Wyświetleń
Opublikowano 2019-08-14 08:15:58

Dżemo żelki 0:27 Domowe lizaki 1:24 Deser z owocami na szybko 2:25 Tartaletki bez pieczenia 3:32 Cześć! Świeże owoce dostępne są na sklepowych półkach przez okrągły rok. Jednak najwięcej wartości mają te sezonowe. Nasze owoce nie tylko wspaniale smakuj

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Sprytne Babki

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-23 Sat 460,000 - 55,930,245 - 213 -
2019-11-24 Sun 460,000 - 55,938,373 +8128 213 -
2019-11-25 Mon 460,000 - 55,943,952 +5579 213 -
2019-11-26 Tue 460,000 - 55,949,049 +5097 213 -
2019-11-27 Wed 460,000 - 55,959,539 +10490 214 +1
2019-11-28 Thu 460,000 - 55,967,326 +7787 214 -
2019-11-29 Fri 460,000 - 55,973,039 +5713 214 -
2019-11-30 Sat 460,000 - 55,979,517 +6478 214 -
2019-12-01 Sun 460,000 - 55,985,958 +6441 214 -
2019-12-02 Mon 460,000 - 55,996,795 +10837 214 -
2019-12-03 Tue 460,000 - 56,000,855 +4060 214 -
2019-12-04 Wed 460,000 - 56,006,414 +5559 215 +1
2019-12-05 Thu 460,000 - 56,015,251 +8837 215 -
2019-12-06 Fri 460,000 - 56,020,836 +5585 215 -
2019-12-07 Sat 460,000 - 56,025,388 +4552 215 -
Podsumowanie ogółem - +95143 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 37 min.

Następny film