MrAdamo15
MrAdamo15
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0m8mED2VtZE

Sprzedaż zbóż i kupno kombajnu do trzciny!!!FS17 Platinum MP"od Ara do Hektara"#37 ㋡ MafiaSolecTeam

MrAdamo15
MrAdamo15 - 500 Wyświetleń
0
500 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:40:23

↓ Rozwiń i przeczytaj opis! ↓ Oglądać w FULL HD !!!!! :D $ Chcesz pomóc w rozwoju kanału? $ Możesz to zrobić tutaj: ● DONATE SMS/Paypal/Przelew/PSC: https://tipanddonation.com/mradamo15 Dzięki wielkie za wsparcie! ❤ ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ Stare do

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MrAdamo15

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 165,000 - 44,496,130 - 1,718 -
2019-12-01 Sun 165,000 - 44,526,692 +30562 1,718 -
2019-12-02 Mon 166,000 +1000 44,571,105 +44413 1,719 +1
2019-12-03 Tue 166,000 - 44,594,615 +23510 1,720 +1
2019-12-04 Wed 166,000 - 44,629,209 +34594 1,721 +1
2019-12-05 Thu 166,000 - 44,655,786 +26577 1,721 -
2019-12-06 Fri 166,000 - 44,684,661 +28875 1,721 -
2019-12-07 Sat 166,000 - 44,703,881 +19220 1,723 +2
2019-12-08 Sun 166,000 - 44,777,168 +73287 1,724 +1
2019-12-09 Mon 166,000 - 44,802,199 +25031 1,725 +1
2019-12-10 Tue 166,000 - 44,824,504 +22305 1,727 +2
2019-12-11 Wed 166,000 - 44,865,839 +41335 1,727 -
2019-12-12 Thu 166,000 - 44,897,882 +32043 1,727 -
2019-12-13 Fri 166,000 - 44,973,511 +75629 1,728 +1
2019-12-14 Sat 166,000 - 44,972,579 -932 1,728 -
Podsumowanie ogółem +1000 +476449 +10
Aktualizacja profilu za 4 godz. 12 min.