Ajgor Ignacy
Ajgor Ignacy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=SMK6JW1gR38

Następny film

MAKING OFF: JAK DOGODZIC FACETOM?
Ajgor Ignacy
559 Wyświetleń

Ajgor Ignacy
Ajgor Ignacy - 580 Wyświetleń
0
580 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:46

SUBUJ ABSTRA: https://www.youtube.com/user/AbstrachujeTV █$█WPADNIJ NA INNE MOJE STRONY█$█ Oficjalny sklep: http://sztoswear.pl http://wearedisorder.com FANPAGE: https://www.facebook.com/pages/Ajgor-Ignacy/654122494602806?fref=ts INSTAGRAM: http://instagram.com/ajgorignacy SNAP: ajgorignacy ASK: http://ask.fm/GeneralnieZdemoralizowani TWITTER: https://twitter.com/papilszton Grupa facebook: https://www.facebook.com/groups/1537218423185851/?fref=ts CONTACT ✉ : -WSPÓŁPRACA: lesniewskiigor@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Ajgor Ignacy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 1,000,000 - 125,158,417 - 163 -
2019-11-01 Fri 1,000,000 - 125,182,233 +23816 163 -
2019-11-02 Sat 1,000,000 - 125,212,287 +30054 163 -
2019-11-03 Sun 1,000,000 - 125,237,732 +25445 163 -
2019-11-04 Mon 1,000,000 - 125,270,393 +32661 163 -
2019-11-05 Tue 1,000,000 - 125,298,094 +27701 163 -
2019-11-06 Wed 1,000,000 - 125,335,182 +37088 163 -
2019-11-07 Thu 1,000,000 - 125,370,389 +35207 163 -
2019-11-08 Fri 1,000,000 - 125,406,923 +36534 163 -
2019-11-09 Sat 1,000,000 - 125,452,433 +45510 163 -
2019-11-10 Sun 1,000,000 - 125,535,402 +82969 163 -
2019-11-11 Mon 1,000,000 - 125,587,660 +52258 163 -
2019-11-12 Tue 1,000,000 - 125,615,387 +27727 163 -
2019-11-13 Wed 1,000,000 - 125,631,518 +16131 163 -
2019-11-14 Thu 1,000,000 - 125,645,623 +14105 163 -
Podsumowanie ogółem - +487206 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 48 min.

Następny film

MAKING OFF: JAK DOGODZIC FACETOM?
Ajgor Ignacy
559 Wyświetleń