Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=MnUBbXzPAOM

Następny film

Dzisiaj Informacje TV Republika 07 10 2018
Telewizja Republika
199 Wyświetleń

Telewizja Republika
Telewizja Republika - 17 Wyświetleń
0
17 Wyświetleń
Opublikowano 2019-06-25 12:31:24

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Telewizja Republika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 161,000 - 203,614,788 - 35,073 -
2019-11-01 Fri 161,000 - 203,775,218 +160430 35,084 +11
2019-11-02 Sat 161,000 - 203,976,720 +201502 35,092 +8
2019-11-03 Sun 162,000 +1000 204,248,810 +272090 35,109 +17
2019-11-04 Mon 162,000 - 204,461,546 +212736 35,115 +6
2019-11-05 Tue 162,000 - 204,643,180 +181634 35,139 +24
2019-11-06 Wed 162,000 - 204,819,932 +176752 35,156 +17
2019-11-07 Thu 162,000 - 204,970,797 +150865 35,168 +12
2019-11-08 Fri 162,000 - 205,114,665 +143868 35,185 +17
2019-11-09 Sat 162,000 - 205,367,214 +252549 35,220 +35
2019-11-10 Sun 162,000 - 205,524,987 +157773 35,226 +6
2019-11-11 Mon 163,000 +1000 205,754,747 +229760 35,241 +15
2019-11-12 Tue 163,000 - 205,973,307 +218560 35,256 +15
2019-11-13 Wed 163,000 - 206,141,119 +167812 35,283 +27
2019-11-14 Thu 163,000 - 206,296,606 +155487 35,308 +25
Podsumowanie ogółem +2000 +2681818 +235
Aktualizacja profilu za 4 godz. 35 min.