Admiros
Admiros
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=001XKEjhAdQ

Następny film


Admiros
Admiros - 585 Wyświetleń
2
585 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:09

Sklep G2A: https://www.g2a.com/r/admirosgames Kod 3% Zwrotu: ADMIROS Kanał Gilathissa: https://www.youtube.com/user/GilathissNew Kanał Hadesiaka: https://www.youtube.com/channel/UC3jVE_f5sxkqllwZSvMiaqA ZAGRAJ W ROCKET SIMULATOR: https://www.roblox.com/games/1519147324/Rocket-Simulator Linki Społecznościowe: KOSZULKI: https://sowieciuszki.teetres.com/ Facebook: http://on.fb.me/1pxUDqO Twitter: https://twitter.com/AdmirosOwns Grupa FB: http://on.fb.me/1qtrIlJ Instagram: http://bit.ly/2fSKELe Mój Steam: http://bit.ly/1owqLoA Grupa Steam: http://bit.ly/1qhh3vC Steam Wymiany: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=101491039&token=dLnXRJDN SOWIA POCZTA: Andrzej Dyszkiewicz Skr. poczt. 38 90-971 Łódź 79

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Admiros

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-02 Tue 494,458 - 111,958,682 - 6,116 -
2019-07-03 Wed 494,997 +539 112,089,745 +131063 6,117 +1
2019-07-04 Thu 495,345 +348 112,219,328 +129583 6,118 +1
2019-07-05 Fri 495,888 +543 112,343,803 +124475 6,119 +1
2019-07-06 Sat 496,320 +432 112,495,104 +151301 6,120 +1
2019-07-07 Sun 497,157 +837 112,717,243 +222139 6,121 +1
2019-07-08 Mon 497,850 +693 112,878,858 +161615 6,122 +1
2019-07-09 Tue 498,348 +498 113,013,878 +135020 6,123 +1
2019-07-10 Wed 498,723 +375 113,128,167 +114289 6,124 +1
2019-07-11 Thu 500,010 +1287 113,332,937 +204770 6,124 -
2019-07-12 Fri 500,742 +732 113,494,606 +161669 6,125 +1
2019-07-13 Sat 501,050 +308 113,620,759 +126153 6,126 +1
2019-07-14 Sun 501,749 +699 113,820,304 +199545 6,127 +1
2019-07-15 Mon 502,025 +276 113,936,485 +116181 6,128 +1
2019-07-16 Tue 502,481 +456 114,091,433 +154948 6,128 -
Podsumowanie ogółem +8023 +2132751 +12
Aktualizacja profilu za 1 godz. 4 min.