Malti
Malti
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=OMjaHeWsGBU

????Sypie śnieg jest dobrze ! EvEnT SUMO NA DRAGONIE ! - Na żywo

Malti
Malti - 60 Wyświetleń
0
60 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 07:33:17

Darowizny: Wsparcie ▻https://tipanddonation.com/malti Loots donejt▻ https://loots.com/malti ( to darmowe! ) Instagram: ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Malti

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 106,000 - 8,894,151 - 336 -
2019-10-31 Thu 106,000 - 8,905,760 +11609 337 +1
2019-11-01 Fri 106,000 - 8,914,418 +8658 338 +1
2019-11-02 Sat 106,000 - 8,953,622 +39204 341 +3
2019-11-03 Sun 107,000 +1000 8,977,920 +24298 342 +1
2019-11-04 Mon 107,000 - 9,014,699 +36779 345 +3
2019-11-05 Tue 107,000 - 9,031,104 +16405 345 -
2019-11-06 Wed 107,000 - 9,049,635 +18531 335 -10
2019-11-07 Thu 107,000 - 8,991,526 -58109 338 +3
2019-11-08 Fri 107,000 - 8,987,574 -3952 331 -7
2019-11-09 Sat 107,000 - 9,007,484 +19910 332 +1
2019-11-10 Sun 107,000 - 9,014,805 +7321 332 -
2019-11-11 Mon 107,000 - 9,025,520 +10715 333 +1
2019-11-12 Tue 107,000 - 9,039,720 +14200 334 +1
2019-11-13 Wed 107,000 - 9,053,278 +13558 333 -1
Podsumowanie ogółem +1000 +159127 -3
Aktualizacja profilu za 2 godz. 20 min.