vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=6Kh60BWR9CY

Następny film


SZALENIEC ZA KIEROWNICĄ - Rozbija samochody!

vojtaz
vojtaz - 498 Wyświetleń
1
498 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:30

[ZOBACZ JAK] Szalony szaleniec prowadzi auto i poluje razem z drużyną na bombę przy czym rozbija inne samochody.. AUTO BOMBA (Zagracie tu, link skrócony) ↪ https://goo.gl/c7MzNY PIĘKNE ARTEFAKTY (Koszulki, itp.) ➡ https://vojtaz.teetres.com Snapchat ➡ vujtz Polub Fejsa ➡ https://www.facebook.com/xVojtaz Grupa na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/groups/pieknepszczoly/ Instagram ► https://www.instagram.com/xVojtaz 6.666 - Nowy olej do metalowej maszyny, fundniesz? ► PODOBA SIĘ FILM? LAJKUJ, KOMENTUJ & SUBUJ! ◄ Koniecznie przy subie walnij w dzwonek - BY BYĆ NA BIEŻĄCO! ___ Dziękuję!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-30 Mon 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-01 Tue 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-02 Wed 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-03 Thu 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-04 Fri 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-05 Sat 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-06 Sun 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-07 Mon 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-08 Tue 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-09 Wed 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-10 Thu 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-11 Fri 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-12 Sat 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-13 Sun 384,000 - 0 - 259 -
2019-10-14 Mon 384,000 - 0 - 259 -
Podsumowanie ogółem - - -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.