Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=OyxDyHeNvPY

Następny film

Przygoda w Minecraft ⛏️
Kubson Gaming Channel
15 Wyświetleń

Kubson Gaming Channel
Kubson Gaming Channel - 75 Wyświetleń
0
75 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:32:26

BLUZY Z KAPTUREM, WZÓR PROP MAISTER | Tylko jutro (06.12) rabat -10% z kodem MIKOŁAJ Zgarnij cieplutką bluzę na zimne wieczory ► https://kubson.shoplo.com/ ️ Dołącz do serwera ► Discord https://discord.gg/9chXPg9 ⚡ SUBSKRYBUJ PO WIĘCEJ ► http://bit.ly/subskubs NIE ZAPOMNIJ O DZWONECZKU, ŻEBY DOSTAWAĆ POWIADOMIENIA O NOWYM FILMIE Kupując na G2A skorzystaj z kodu KUBS na -3% ► http://www.g2a.com/r/kubsie DOŁĄCZ DO NAJLEPSZEJ GRUPY EVER ► http://bit.ly/GrupaKubona OBSERWUJ NA SOCIAL MEDIA Prywatny profil (obserwuj) ► https://www.facebook.com/jacob.szuba INSTAGRAM (@kubson1992) ► http://instagram.com/kubson1992 FACEBOOK (@kubson1992) ► http://facebook.com/kubson1992 TWITTER (@kubson1992) ► http://twitter.com/kubson1992 © 2018 Kubson

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kubson Gaming Channel

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 488,000 - 82,735,318 - 1,694 -
2019-10-31 Thu 488,000 - 82,737,720 +2402 1,694 -
2019-11-01 Fri 488,000 - 82,741,798 +4078 1,694 -
2019-11-02 Sat 488,000 - 82,744,801 +3003 1,694 -
2019-11-03 Sun 488,000 - 82,748,278 +3477 1,694 -
2019-11-04 Mon 488,000 - 82,751,081 +2803 1,695 +1
2019-11-05 Tue 488,000 - 82,760,203 +9122 1,695 -
2019-11-06 Wed 488,000 - 82,763,756 +3553 1,695 -
2019-11-07 Thu 488,000 - 82,767,423 +3667 1,695 -
2019-11-08 Fri 488,000 - 82,770,123 +2700 1,695 -
2019-11-09 Sat 488,000 - 82,773,322 +3199 1,695 -
2019-11-10 Sun 488,000 - 82,777,178 +3856 1,695 -
2019-11-11 Mon 488,000 - 82,781,613 +4435 1,695 -
2019-11-12 Tue 488,000 - 82,787,392 +5779 1,695 -
2019-11-13 Wed 488,000 - 82,789,095 +1703 1,695 -
Podsumowanie ogółem - +53777 +1
Aktualizacja profilu za 6 godz. 2 min.

Następny film

Przygoda w Minecraft ⛏️
Kubson Gaming Channel
15 Wyświetleń