Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=_RCqkI3kYP0

Następny film

MUSICIE TO ZOBACZYĆ | Paczki od widzów
Fishing With Ace
156 Wyświetleń

SZCZUPAKI KOCHAJĄ TĘ PRZYNĘTĘ (ft. KANALGRATIS) Episode I

Fishing With Ace
Fishing With Ace - 325 Wyświetleń
0
325 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 02:25:31

[Nie bądź mięsiarz - rozwiń opis :D] CO ZA DZIEŃ!!! Poprzedniego dnia nagrywaliśmy FLY vs. RUBBER - który będziecie mogli obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/user/kanalgratisdotse Dziś wybraliśmy się powalczyć tylko z naprawdę dużymi gumami. Piękny dzień, piękne brania, NIESAMOWITE CHWILE! ▸Przynęta HOOLIGAN ROACH https://www.redpike.pl/product-pol-4654-Ola-Lures-Guma-Hooligan-Roach-21cm-125g-Original-Ganster.html?affiliate=6 ▸Sprzedaję trochę sprzętu - zbieram na DRONA! https://allegro.pl/uzytkownik/Egnaro?... ▸WZNOWIONY PATRONITE - RUSZAJMY W POLSKĘ! https://patronite.pl/FishingWithAce Dzięki wielkie jeszcze raz! ▸FanPage: http://tiny.pl/gng5x ▸Blog: http://tiny.pl/gng5m ▸Sklep RED PIKE: http://www.redpike.pl/?affiliate=6 ▸Patronite: http://tiny.pl/gng5g ▸Grupa FB: http://tiny.pl/gng5t ▸Wsparcie: http://tiny.pl/gng59 ▸Instagram: http://tiny.pl/gng5w

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Fishing With Ace

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 90,617 - 15,593,045 - 379 -
2019-09-09 Mon 91,028 +411 15,648,713 +55668 380 +1
2019-09-10 Tue 91,409 +381 15,705,033 +56320 381 +1
2019-09-11 Wed 91,681 +272 15,781,619 +76586 381 -
2019-09-12 Thu 92,038 +357 15,836,610 +54991 380 -1
2019-09-13 Fri 92,571 +533 15,920,912 +84302 381 +1
2019-09-14 Sat 92,823 +252 15,967,299 +46387 381 -
2019-09-15 Sun 93,165 +342 16,016,861 +49562 382 +1
2019-09-16 Mon 93,407 +242 16,072,618 +55757 382 -
2019-09-17 Tue 93,707 +300 16,112,026 +39408 381 -1
2019-09-18 Wed 93,900 +193 16,163,530 +51504 381 -
2019-09-19 Thu 94,100 +200 16,208,920 +45390 382 +1
2019-09-20 Fri 94,300 +200 16,255,208 +46288 382 -
2019-09-21 Sat 94,500 +200 16,310,992 +55784 382 -
2019-09-22 Sun 94,600 +100 16,327,926 +16934 382 -
Podsumowanie ogółem +3983 +734881 +3
Aktualizacja profilu za 2 godz. 38 min.

Następny film

MUSICIE TO ZOBACZYĆ | Paczki od widzów
Fishing With Ace
156 Wyświetleń