DolerianG
DolerianG
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GqcdW5gaT1k

Następny film

Wyścig ! GTA IV #10 | DolerianG |
DolerianG
6 Wyświetleń

Szef Pegorino - GTA IV #26 | DolerianG |

DolerianG
DolerianG - 52 Wyświetleń
0
52 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-09 07:23:32

Wpadnij do opisu !!! ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ Dzięki za obejrzenie tego odcinka ! Jeśli spodobał ci się film lub moja twórczość to zapraszam cię do pozostania na dłużej i strzelenia suba, oraz zostawienia komentarza lub łapki w górę by zostawić po sobie ślad :) ___________________________ możesz też śledzić mnie tu: ► Facebook - https://www.facebook.com/DolerianG ► Instagram - https://www.instagram.com/doleriang ► Snapchat - doleriang _____________________________ Społeczność małych twórców - https://discord.gg/Qe8mDTZ

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału DolerianG

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-08 Fri 1,050 - 4,229 - 183 -
2019-11-09 Sat 1,050 - 4,229 - 183 -
2019-11-10 Sun 1,050 - 4,236 +7 183 -
2019-11-11 Mon 1,050 - 4,236 - 183 -
2019-11-12 Tue 1,040 -10 4,236 - 183 -
2019-11-13 Wed 1,040 - 4,239 +3 183 -
2019-11-14 Thu 1,040 - 4,239 - 183 -
2019-11-15 Fri 1,040 - 4,241 +2 183 -
2019-11-16 Sat 1,040 - 4,245 +4 183 -
2019-11-17 Sun 1,040 - 4,245 - 183 -
2019-11-18 Mon 1,040 - 4,246 +1 183 -
2019-11-19 Tue 1,040 - 4,246 - 183 -
2019-11-20 Wed 1,040 - 4,246 - 183 -
2019-11-21 Thu 1,040 - 4,247 +1 183 -
2019-11-22 Fri 1,040 - 4,247 - 183 -
Podsumowanie ogółem -10 +18 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 38 min.

Następny film

Wyścig ! GTA IV #10 | DolerianG |
DolerianG
6 Wyświetleń