Szparagi
Szparagi
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=WmF7-t-M0VY

Następny film

Jak przetrwać mecz - [ Szparagi ]
Szparagi
318 Wyświetleń

Szparagi
Szparagi - 345 Wyświetleń
0
345 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:17

Subskrybuj: http://bit.ly/1o6KFsP FACEBOOK: https://www.facebook.com/szparagii?ref=hl INSTAGRAM: http://instagram.com/szparagi#

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szparagi

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-09 Wed 1,070,000 - 232,320,118 - 163 -
2019-10-10 Thu 1,070,000 - 232,344,981 +24863 163 -
2019-10-11 Fri 1,070,000 - 232,368,991 +24010 163 -
2019-10-12 Sat 1,070,000 - 232,662,389 +293398 164 +1
2019-10-13 Sun 1,070,000 - 232,833,644 +171255 164 -
2019-10-14 Mon 1,070,000 - 232,982,880 +149236 164 -
2019-10-15 Tue 1,070,000 - 233,085,701 +102821 164 -
2019-10-16 Wed 1,080,000 +10000 233,190,190 +104489 164 -
2019-10-17 Thu 1,080,000 - 233,316,562 +126372 164 -
2019-10-18 Fri 1,080,000 - 233,373,594 +57032 164 -
2019-10-19 Sat 1,080,000 - 233,439,563 +65969 164 -
2019-10-20 Sun 1,080,000 - 233,490,953 +51390 164 -
2019-10-21 Mon 1,080,000 - 233,531,148 +40195 164 -
2019-10-22 Tue 1,080,000 - 233,646,987 +115839 165 +1
2019-10-23 Wed 1,080,000 - 233,702,947 +55960 165 -
Podsumowanie ogółem +10000 +1382829 +2
Aktualizacja profilu za 8 godz. 43 min.