GOLDZOR
GOLDZOR
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=73H2e7TY8dU

SZUKAŁEM I ZNALAZŁEM! PIERWSZE STARCIE Z TOTY!!! - FIFA 18 ZA HAJS Z DRAFTÓW BALUJ [#23]

GOLDZOR
GOLDZOR - 418 Wyświetleń
0
418 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:40:55

ZOSTAW PROSZĘ ŁAPKĘ W GÓRĘ ORAZ SUBA! ► Instagram: https://www.instagram.com/goldihere/ ► Facebook: https://www.facebook.com/Goldzor ► Snapchat: https://www.snapchat.com/add/goldzyy ► Twitter: https://twitter.com/Goldzor Mój sprzęt do nagrywania: ► Komp

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału GOLDZOR

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-28 Thu 160,000 - 31,708,979 - 1,409 -
2019-11-29 Fri 160,000 - 31,711,421 +2442 1,410 +1
2019-11-30 Sat 160,000 - 31,712,486 +1065 1,410 -
2019-12-01 Sun 160,000 - 31,713,695 +1209 1,410 -
2019-12-02 Mon 160,000 - 31,714,153 +458 1,410 -
2019-12-03 Tue 160,000 - 31,714,687 +534 1,410 -
2019-12-04 Wed 160,000 - 31,715,264 +577 1,410 -
2019-12-05 Thu 160,000 - 31,715,806 +542 1,410 -
2019-12-06 Fri 160,000 - 31,716,319 +513 1,410 -
2019-12-07 Sat 160,000 - 31,717,259 +940 1,410 -
2019-12-08 Sun 160,000 - 31,717,834 +575 1,410 -
2019-12-09 Mon 160,000 - 31,718,260 +426 1,410 -
2019-12-10 Tue 160,000 - 31,718,774 +514 1,410 -
2019-12-11 Wed 160,000 - 31,719,332 +558 1,410 -
2019-12-12 Thu 160,000 - 31,719,748 +416 1,410 -
Podsumowanie ogółem - +10769 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 15 min.