Kocham Gotować
Kocham Gotować
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4pa3BG7QJqc

Następny film

Jak wyżywić 2 osoby za 25 zł dziennie
Kocham Gotować
63 Wyświetleń

Kocham Gotować
Kocham Gotować - 491 Wyświetleń
0
491 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:03:52

2 jajka https://www.ceneo.pl/41205573#crid=132446&pid=14551 Parmezan 40g https://www.ceneo.pl/30108416#crid=132447&pid=14551 Spaghetti 100g https://www.ceneo.pl/17642481#crid=132448&pid=14551 Panchetta 60 g Czosnek 1 ząbek

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kocham Gotować

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 724,000 - 191,636,103 - 872 -
2019-12-01 Sun 724,000 - 191,697,989 +61886 872 -
2019-12-02 Mon 724,000 - 191,724,988 +26999 873 +1
2019-12-03 Tue 724,000 - 191,755,970 +30982 873 -
2019-12-04 Wed 724,000 - 191,789,341 +33371 874 +1
2019-12-05 Thu 724,000 - 191,820,781 +31440 874 -
2019-12-06 Fri 724,000 - 191,848,992 +28211 874 -
2019-12-07 Sat 724,000 - 191,902,631 +53639 874 -
2019-12-08 Sun 724,000 - 191,937,586 +34955 875 +1
2019-12-09 Mon 724,000 - 191,963,407 +25821 875 -
2019-12-10 Tue 724,000 - 191,996,833 +33426 875 -
2019-12-11 Wed 724,000 - 192,026,843 +30010 876 +1
2019-12-12 Thu 724,000 - 192,057,105 +30262 876 -
2019-12-13 Fri 725,000 +1000 192,105,700 +48595 876 -
2019-12-14 Sat 725,000 - 192,140,698 +34998 876 -
Podsumowanie ogółem +1000 +504595 +4
Aktualizacja profilu za 8 godz. 38 min.

Następny film

Jak wyżywić 2 osoby za 25 zł dziennie
Kocham Gotować
63 Wyświetleń