Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=2pi4G8tUbqA

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: MARTA MÓWI
Niekryty Krytyk
368 Wyświetleń

Szybki Strzał: DRAMAT w Jaka to melodia?

Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk - 379 Wyświetleń
0
379 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:32

Zamów taki kalendarz, zostały ostatnie sztuki! Pisz na niekrytykrytyk@gmail.com Zostań Niekrytym Patronem, goddammit!:) https://patronite.pl/niekryty Wbijaj na fanpejdż! Oficjalny fanpejdż Niekrytego Krytyka: https://www.facebook.com/Niekryty-Krytyk-176539802376111/?ref=settings Mail kontaktowy: niekrytykrytyk@gmail.com Adres wysyłkowy: Niekryty Krytyk Skrytka pocztowa 45 05-804 Pruszków Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-O_NaetALNA

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Niekryty Krytyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 1,680,000 - 367,582,613 - 331 -
2019-11-04 Mon 1,680,000 - 367,669,744 +87131 331 -
2019-11-05 Tue 1,680,000 - 367,711,175 +41431 331 -
2019-11-06 Wed 1,680,000 - 367,748,220 +37045 331 -
2019-11-07 Thu 1,680,000 - 367,782,290 +34070 331 -
2019-11-08 Fri 1,680,000 - 367,819,347 +37057 331 -
2019-11-09 Sat 1,680,000 - 367,873,192 +53845 331 -
2019-11-10 Sun 1,680,000 - 367,905,568 +32376 331 -
2019-11-11 Mon 1,680,000 - 367,938,814 +33246 331 -
2019-11-12 Tue 1,680,000 - 367,969,985 +31171 331 -
2019-11-13 Wed 1,680,000 - 367,998,144 +28159 331 -
2019-11-14 Thu 1,680,000 - 368,025,416 +27272 331 -
2019-11-15 Fri 1,680,000 - 368,063,176 +37760 331 -
2019-11-16 Sat 1,680,000 - 368,091,378 +28202 331 -
2019-11-17 Sun 1,680,000 - 368,119,998 +28620 331 -
Podsumowanie ogółem - +537385 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 4 min.

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: MARTA MÓWI
Niekryty Krytyk
368 Wyświetleń