TivoltGames
TivoltGames
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GhZttYo65As

Następny film

Silver Sable! | Spider-Man [#10]
TivoltGames
229 Wyświetleń

TAJEMNICA PCHANIA KULI | Star Wars Jedi: Fallen Order [#16]

TivoltGames
TivoltGames - 3 Wyświetleń
2
3 Wyświetleń
Opublikowano 2019-12-03 11:42:58

Obczajcie Ligę Akademicką! http://bit.ly/35W6d6E Szesnasty odcinek serii ze Star Wars Jedi: Fallen Order! Gra to dzieło Respawn Entertainment - twórców Titanfall czy Apex Legends. Gra powraca stylem do starszych gier Star Wars - kampania dla jednego gracz

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TivoltGames

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-01 Sun 619,000 - 255,513,933 - 4,171 -
2019-12-02 Mon 619,000 - 255,640,907 +126974 4,172 +1
2019-12-03 Tue 619,000 - 255,792,650 +151743 4,177 +5
2019-12-04 Wed 619,000 - 255,873,193 +80543 4,179 +2
2019-12-05 Thu 619,000 - 255,966,934 +93741 4,180 +1
2019-12-06 Fri 619,000 - 256,063,581 +96647 4,181 +1
2019-12-07 Sat 619,000 - 256,159,435 +95854 4,181 -
2019-12-08 Sun 619,000 - 256,378,689 +219254 4,187 +6
2019-12-09 Mon 619,000 - 256,467,747 +89058 4,190 +3
2019-12-10 Tue 619,000 - 256,570,834 +103087 4,190 -
2019-12-11 Wed 619,000 - 256,662,975 +92141 4,190 -
2019-12-12 Thu 619,000 - 256,753,183 +90208 4,192 +2
2019-12-13 Fri 619,000 - 256,887,166 +133983 4,194 +2
2019-12-14 Sat 620,000 +1000 257,011,309 +124143 4,197 +3
2019-12-15 Sun 620,000 - 257,102,509 +91200 4,200 +3
Podsumowanie ogółem +1000 +1588576 +29
Aktualizacja profilu za 8 godz. 50 min.

Następny film

Silver Sable! | Spider-Man [#10]
TivoltGames
229 Wyświetleń