Piotr Tester
Piotr Tester
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=q_fJ_Naw7fI

Technol Platinum 5W30 Jak skutecznie olej chroni silnik?

Piotr Tester
Piotr Tester - 237 Wyświetleń
0
237 Wyświetleń
Opublikowano 2018-10-30 08:19:23

Subskrybuj: https://www.youtube.com/c/PiotrTester?sub_confirmation=1 Kontakt: uszlachetniacze@gmail.com Badanie oleju silnikowego Technol 5W30 Platinum Co pokazuje test? Test tarcia ma pokazać odporność filmu oleju na rozerwanie (siłę filmu olejowego). Metalowe elementy w silniku podczas swojej pracy (tarcia np. tłoki) mogą prowadzić do powstawania rys i zarysowań. Im olej lepszej jakości, tym lepiej powinien chronić silnik, przed ich powstawaniem. Każda próbka poddana temu testowi, na pewno będzie posiadała jakieś rysy (wgłębienia). Poprzez pomiar próbki, będziemy mogli sprawdzić głębokość wyżłobienia. #5w30 #technol #technol5w30 Jak przebiega test? Nowa próbka jest poddawana tarciu metal o metal pod obciążeniem 1kg przez czas 5 minut. Następnie dokonywane jest pomiar średnicy próbki w najniższym jej punkcie. Każda nowa próbka ma średnice 2,92, od której odejmuje średnice testowanej próbki. Po odjęciu obu wymiarów, otrzymamy realny pomiar zużycia próbki. Im wynik jest niższy tym lepiej. Wynik: 0,08 Zestawienie olejów silnikowych tabela: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fbb9qtL-yWlzDPLzvxzpF01gRRtH8fKxeVtXt6HPpgg/edit?usp=sharing Jeśli chcesz mi pomóc w zakupie kolejnych olejów, dodatków do oleju: paypal.me/PiotrTester Olej do testu przesłał Pan Anar z Azerbejdżanu. Dziękuje

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Piotr Tester

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 43,706 - 26,645,073 - 1,866 -
2019-09-09 Mon 43,725 +19 26,663,305 +18232 1,867 +1
2019-09-10 Tue 43,750 +25 26,679,288 +15983 1,868 +1
2019-09-11 Wed 43,783 +33 26,696,710 +17422 1,868 -
2019-09-12 Thu 43,813 +30 26,712,628 +15918 1,869 +1
2019-09-13 Fri 43,838 +25 26,728,918 +16290 1,870 +1
2019-09-14 Sat 43,860 +22 26,744,971 +16053 1,871 +1
2019-09-15 Sun 43,891 +31 26,769,787 +24816 1,873 +2
2019-09-16 Mon 43,913 +22 26,786,346 +16559 1,873 -
2019-09-17 Tue 43,935 +22 26,802,408 +16062 1,874 +1
2019-09-18 Wed 43,900 -35 26,821,010 +18602 1,875 +1
2019-09-19 Thu 43,900 - 26,838,358 +17348 1,876 +1
2019-09-20 Fri 44,000 +100 26,857,077 +18719 1,877 +1
2019-09-21 Sat 44,000 - 26,881,323 +24246 1,879 +2
2019-09-22 Sun 44,000 - 26,891,131 +9808 1,879 -
Podsumowanie ogółem +294 +246058 +13
Aktualizacja profilu za 6 godz. 11 min.