Disowskyy
Disowskyy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=c_kgom_UwuA

Następny film

PIWNICA!   - Escape the Ayuwoki #3
Disowskyy
67 Wyświetleń

TEN KLAUN JEST ZŁY! - Emily Wants to Play Too #1

Disowskyy
Disowskyy - 414 Wyświetleń
2
414 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:58

Tu więcej... lalek? ► http://bit.ly/SubskrybujDisa Dobijcie do 10 000 łap w górę albo oni dobiją mnie! ;_; __ ► http://disgra.pl/kalendarz-filmow/ - KALENDARZ FILMÓW! ► FAN.DISOWSKYY@GMAIL.COM - FANPOCZTA ► BIZNES.DISOWSKYY@GMAIL.COM - BUSINESS ONLY ► http://facebook.com/disowskyy - FANPAGE ► http://ask.fm/disowskyy - tu zadaj pytanie

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Disowskyy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 1,484,202 - 456,247,273 - 1,449 -
2019-09-06 Fri 1,484,391 +189 456,376,463 +129190 1,449 -
2019-09-07 Sat 1,484,771 +380 456,529,068 +152605 1,449 -
2019-09-08 Sun 1,485,356 +585 456,774,746 +245678 1,449 -
2019-09-09 Mon 1,486,493 +1137 457,045,869 +271123 1,450 +1
2019-09-10 Tue 1,487,611 +1118 457,349,654 +303785 1,450 -
2019-09-11 Wed 1,488,696 +1085 457,732,182 +382528 1,451 +1
2019-09-12 Thu 1,491,550 +2854 458,175,412 +443230 1,452 +1
2019-09-13 Fri 1,493,457 +1907 458,604,659 +429247 1,452 -
2019-09-14 Sat 1,495,612 +2155 459,082,537 +477878 1,452 -
2019-09-15 Sun 1,497,454 +1842 459,626,888 +544351 1,453 +1
2019-09-16 Mon 1,498,431 +977 459,981,790 +354902 1,453 -
2019-09-17 Tue 1,499,249 +818 460,254,699 +272909 1,453 -
2019-09-18 Wed 1,500,000 +751 460,722,090 +467391 1,454 +1
2019-09-19 Thu 1,500,000 - 460,827,289 +105199 1,454 -
Podsumowanie ogółem +15798 +4580016 +5
Aktualizacja profilu za 6 godz. 48 min.