IsAmU
IsAmU
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=JkShwqQCZxY

Terraria #3 - Pierwszy BOSS!! /w Pevor i Eizo

IsAmU
IsAmU - 459 Wyświetleń
2
459 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:00:38

Umawiamy się tak wy wbijacie 21 200 like, a ja się ciesze ok? :D GRUPA - https://www.facebook.com/groups/160803108042751 odc 2 - https://www.youtube.com/user/PevorSR kanał Eizo - https://www.youtube.com/user/eizoYT Znajdziesz mnie tu: ►Aplikacja dla widz

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału IsAmU

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-26 Tue 2,250,000 - 177,824,627 - 818 -
2019-11-27 Wed 2,250,000 - 178,375,371 +550744 820 +2
2019-11-28 Thu 2,250,000 - 178,666,847 +291476 820 -
2019-11-29 Fri 2,250,000 - 178,915,305 +248458 821 +1
2019-11-30 Sat 2,250,000 - 179,223,120 +307815 821 -
2019-12-01 Sun 2,250,000 - 179,434,315 +211195 821 -
2019-12-02 Mon 2,250,000 - 179,797,113 +362798 822 +1
2019-12-03 Tue 2,250,000 - 180,130,585 +333472 822 -
2019-12-04 Wed 2,250,000 - 180,286,246 +155661 823 +1
2019-12-05 Thu 2,250,000 - 180,555,195 +268949 823 -
2019-12-06 Fri 2,250,000 - 180,744,791 +189596 823 -
2019-12-07 Sat 2,250,000 - 180,984,863 +240072 824 +1
2019-12-08 Sun 2,250,000 - 181,306,432 +321569 824 -
2019-12-09 Mon 2,250,000 - 181,415,392 +108960 824 -
2019-12-10 Tue 2,250,000 - 181,539,457 +124065 824 -
Podsumowanie ogółem - +3714830 +6
Aktualizacja profilu za 0 godz. 0 min.