Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=jOSkc7iLaOo

Następny film


♦ TEST: Fenty Beauty i Subculture ABH! ♦ Agnieszka Grzelak Beauty

Agnieszka Grzelak Beauty
Agnieszka Grzelak Beauty - 568 Wyświetleń
0
568 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:14:06

Dzisiaj przetestuję na żywo światową nowość - Fenty Beauty od Rihanny oraz najbardziej kontrowersyjną paletę na świecie, czyli Subculture od Anastasia Beverly Hills! ♦ Subskrybuj: http://bit.ly/SubskrybujBeauty ♦ Lajkuj Facebooka: http://bit.ly/FacebookAg

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Agnieszka Grzelak Beauty

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-22 Fri 1,120,000 - 178,927,835 - 355 -
2019-11-23 Sat 1,120,000 - 179,150,809 +222974 355 -
2019-11-24 Sun 1,120,000 - 179,326,516 +175707 355 -
2019-11-25 Mon 1,120,000 - 179,471,592 +145076 355 -
2019-11-26 Tue 1,120,000 - 179,626,266 +154674 355 -
2019-11-27 Wed 1,120,000 - 179,727,320 +101054 355 -
2019-11-28 Thu 1,120,000 - 179,816,047 +88727 355 -
2019-11-29 Fri 1,120,000 - 179,912,525 +96478 356 +1
2019-11-30 Sat 1,120,000 - 180,117,623 +205098 356 -
2019-12-01 Sun 1,120,000 - 180,305,173 +187550 356 -
2019-12-02 Mon 1,120,000 - 180,355,346 +50173 356 -
2019-12-03 Tue 1,120,000 - 180,393,687 +38341 356 -
2019-12-04 Wed 1,120,000 - 180,434,334 +40647 356 -
2019-12-05 Thu 1,120,000 - 180,475,281 +40947 356 -
2019-12-06 Fri 1,120,000 - 180,513,500 +38219 356 -
Podsumowanie ogółem - +1585665 +1
Aktualizacja profilu za 6 godz. 37 min.