vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tKEVFp-PW3E

Następny film


TEST FRUSTRACJA, który sprawdzi czy jesteś SPOKOJNYM CZŁOWIEKIEM

vojtaz
vojtaz - 571 Wyświetleń
1
571 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:30

Badanie Frustracji. Sprawdź czy ja jestem nerwowym człowiekiem a może Ty jesteś sfrustrowaną osobą? Napisz w komentarzu! TEST NA FRUSTRACJE który sprawdzi czy jesteś naprawdę spokojnym człowiekiem KUP KOSZULKE: https://vojtaz.teetres.com Testy na Frustracje http://www.notdoppler.com/thefrustrationgame.php http://www.notdoppler.com/thefrustrationgame2.php 5.000 - dacie radę? POLUB FEJSA ► https://www.facebook.com/xVojtaz OBSERWUJ INSTAGRAM ► https://www.instagram.com/xVojtaz SNAPCHAT ► vujtz ► PODOBA SIĘ FILM? LAJKUJ, KOMENTUJ & SUBUJ! ◄ Koniecznie przy subie walnij w dzwonek - BY BYĆ NA BIEŻĄCO! ____ ► Poprzednie Filmy ZŁE PREZENTY, PRZEZ KTÓRE PŁACZĄ DZIECI: https://www.youtube.com/watch?v=3tbF3WAztjM KOLOROWANKI, które ZNISZCZĄ CI DZIECIŃSTWO: https://www.youtube.com/watch?v=nXOlz3WRzNA

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 385,329 - 0 - 259 -
2019-09-09 Mon 385,285 -44 0 - 259 -
2019-09-10 Tue 385,249 -36 0 - 259 -
2019-09-11 Wed 385,235 -14 0 - 259 -
2019-09-12 Thu 385,218 -17 0 - 259 -
2019-09-13 Fri 385,182 -36 0 - 259 -
2019-09-14 Sat 385,159 -23 0 - 259 -
2019-09-15 Sun 385,086 -73 0 - 259 -
2019-09-16 Mon 385,063 -23 0 - 259 -
2019-09-17 Tue 385,036 -27 0 - 259 -
2019-09-18 Wed 385,000 -36 0 - 259 -
2019-09-19 Thu 384,000 -1000 0 - 259 -
2019-09-20 Fri 384,000 - 0 - 259 -
2019-09-21 Sat 384,000 - 0 - 259 -
2019-09-22 Sun 384,000 - 0 - 259 -
Podsumowanie ogółem -1329 - -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 37 min.