Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=zR_HCAODLZQ

Następny film


TEST KRZYCHA - ZWINNOŚĆ I MOTORYKA!

TRENUJ Z KRZYCHEM
TRENUJ Z KRZYCHEM - 527 Wyświetleń
0
527 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:54:02

ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z AUTOGRAFEM i GADŻETEM► http://bit.ly/KsiazkaKRZYCHA ►http://TheBallON.com - Moja marka odzieżowa BallON - ONLY FOR REAL BALLERS! ★ http://odKRZYCHAdoRONALDO.pl - Plany treningowe i dieta "Od Krzycha do Ronaldo!" ► http://TRENUJzKRZYCHEM.pl - Sklep sportowy Trenuj z Krzychem! ZAPISZ SIĘ DO MOJEJ LISTY WYGRYWAĆ NAGRODY Z ODCINKÓW ►http://bit.ly/ListaKRZYCHA SOCIAL MEDIA: FACEBOOK ► http://facebook.com/GolonkaKrzysztof INSTAGRAM ►http://instagram.com/TRENUJzKRZYCHEM SNAPCHAT ► @trenujzkrzychem BIZNES, WSPÓŁPRACA► krzysiekgol@gmail.com FILMY do ARMII KRZYCHA ► armiakrzycha@gmail.com POKAZY, WYSTĘPY, BOOKING► http://KrzysztofGolonka.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TRENUJ Z KRZYCHEM

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-02 Fri 1,277,921 - 203,199,602 - 449 -
2019-08-03 Sat 1,277,863 -58 203,235,285 +35683 449 -
2019-08-04 Sun 1,277,854 -9 203,253,018 +17733 449 -
2019-08-05 Mon 1,277,805 -49 203,279,287 +26269 449 -
2019-08-06 Tue 1,277,763 -42 203,306,448 +27161 449 -
2019-08-07 Wed 1,277,743 -20 203,316,633 +10185 449 -
2019-08-08 Thu 1,277,691 -52 203,342,390 +25757 449 -
2019-08-09 Fri 1,277,681 -10 203,361,478 +19088 449 -
2019-08-10 Sat 1,277,669 -12 203,376,281 +14803 449 -
2019-08-11 Sun 1,277,558 -111 203,400,985 +24704 449 -
2019-08-12 Mon 1,277,373 -185 203,443,794 +42809 450 +1
2019-08-13 Tue 1,277,226 -147 203,483,763 +39969 450 -
2019-08-14 Wed 1,277,168 -58 203,508,947 +25184 450 -
2019-08-15 Thu 1,277,075 -93 203,572,410 +63463 451 +1
2019-08-16 Fri 1,277,194 +119 203,640,423 +68013 451 -
Podsumowanie ogółem -727 +440821 +2
Aktualizacja profilu za 0 godz. 13 min.

Następny film