Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=syvIIzfkqtA

♦ Test na żywo kosmetyków z USA! ♦ Agnieszka Grzelak Beauty

Agnieszka Grzelak Beauty
Agnieszka Grzelak Beauty - 941 Wyświetleń
0
941 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:13:46

Po poprzednim filmie z haulem, bardzo chcieliście zobaczyć jak kosmetyki sprawdzą się w użyciu, więc specjalnie dla Was zrobię test na żywo! :) Kosmetyki Kat Von D, Anastasia Beverly Hills, Too Faced, NYX, Cover FX, Huda Beauty, Bite, Stilla ♦ Subskrybuj: http://bit.ly/SubskrybujBeauty ♦ Lajkuj Facebooka: http://bit.ly/FacebookAgi ♦ Obserwuj Instagrama: http://bit.ly/InstagramAgi ♦ Śledź Snapa: aga_grzelak Moje ulubione playlisty: ▶ Odtwarzanki: http://bit.ly/Odtwarzanki ▶ Pomysły na Halloween i charakteryzacje: http://bit.ly/Charakteryzacje ▶ Taki Myk: http://bit.ly/TakiMyk ▶ TAGi i Challenge: http://bit.ly/TAGiChallenge ▶ Wszystko o paznokciach: http://bit.ly/http://bit.ly/PaznokcieAgi ▶ Makijaże: http://bit.ly/MakijazeAgi ▶ Wszystko o włosach: http://bit.ly/WlosyAgi ♦ Mój drugi kanał, na którym znajdziesz testy jedzenia, JAPANA zjadam, Zniszcz Ten Dziennik, Fan Mail, Aga Testuje, Vlogi, Challenge itd :) http://bit.ly/VlogAgi Filmy w piątki! :D Znajdziesz u mnie mnóstwo porad i tutoriali urodowych, oraz dużą dawkę humoru :) Ściskam, Agnieszka Grzelak

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Agnieszka Grzelak Beauty

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-21 Thu 1,120,000 - 178,787,332 - 354 -
2019-11-22 Fri 1,120,000 - 178,927,835 +140503 355 +1
2019-11-23 Sat 1,120,000 - 179,150,809 +222974 355 -
2019-11-24 Sun 1,120,000 - 179,326,516 +175707 355 -
2019-11-25 Mon 1,120,000 - 179,471,592 +145076 355 -
2019-11-26 Tue 1,120,000 - 179,626,266 +154674 355 -
2019-11-27 Wed 1,120,000 - 179,727,320 +101054 355 -
2019-11-28 Thu 1,120,000 - 179,816,047 +88727 355 -
2019-11-29 Fri 1,120,000 - 179,912,525 +96478 356 +1
2019-11-30 Sat 1,120,000 - 180,117,623 +205098 356 -
2019-12-01 Sun 1,120,000 - 180,305,173 +187550 356 -
2019-12-02 Mon 1,120,000 - 180,355,346 +50173 356 -
2019-12-03 Tue 1,120,000 - 180,393,687 +38341 356 -
2019-12-04 Wed 1,120,000 - 180,434,334 +40647 356 -
2019-12-05 Thu 1,120,000 - 180,475,281 +40947 356 -
Podsumowanie ogółem - +1687949 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 28 min.