blonde&brunette
blonde&brunette
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=I7RCcKRmTig

Następny film

POCAŁOWAŁYŚMY JUSTINA BIEBERA?!
blonde&brunette
732 Wyświetleń

TEST NAJDZIWNIEJSZYCH LIFEHACKÓW z Instagrama

blonde&brunette
blonde&brunette - 54 Wyświetleń
0
54 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 07:48:19

SUBSKRYBUJ ►►►http://bit.ly/2p10Stl WBIJAJ ŁAPKĘ, JEŚLI CHCESZ WIECEJ INSTAGRAM https://www.instagram.com/blondbrunettespl Montaż: Karo! A jeśli chcesz do nas napisać lub nas bliżej poznać: ♥ FACEBOOK: https://www.facebook.com/blondbrunettes ♠ POCZTA: blondbrunettes@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału blonde&brunette

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-06 Wed 257,000 - 39,157,662 - 145 -
2019-11-07 Thu 257,000 - 39,190,755 +33093 145 -
2019-11-08 Fri 257,000 - 39,225,270 +34515 145 -
2019-11-09 Sat 257,000 - 39,259,016 +33746 145 -
2019-11-10 Sun 257,000 - 39,337,152 +78136 146 +1
2019-11-11 Mon 258,000 +1000 39,404,079 +66927 146 -
2019-11-12 Tue 258,000 - 39,440,208 +36129 146 -
2019-11-13 Wed 258,000 - 39,479,551 +39343 146 -
2019-11-14 Thu 258,000 - 39,520,139 +40588 146 -
2019-11-15 Fri 259,000 +1000 39,570,851 +50712 146 -
2019-11-16 Sat 259,000 - 39,619,314 +48463 146 -
2019-11-17 Sun 259,000 - 39,654,619 +35305 146 -
2019-11-18 Mon 259,000 - 39,680,171 +25552 146 -
2019-11-19 Tue 259,000 - 39,706,359 +26188 146 -
2019-11-20 Wed 259,000 - 39,727,477 +21118 146 -
Podsumowanie ogółem +2000 +569815 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

POCAŁOWAŁYŚMY JUSTINA BIEBERA?!
blonde&brunette
732 Wyświetleń