SciFun
SciFun
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=fCyq1be4GFM

Następny film


SciFun
SciFun - 542 Wyświetleń
0
542 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:54:39

Więcej o programie: http://powerboxrwe.pl RWE LAB: https://www.facebook.com/RWELab Lekcja z Power Boxem: https://www.youtube.com/watch?v=2yPYZ-EVbaY

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SciFun

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-04 Fri 948,000 - 143,407,576 - 121 -
2019-10-05 Sat 948,000 - 143,478,972 +71396 121 -
2019-10-06 Sun 948,000 - 143,589,680 +110708 121 -
2019-10-07 Mon 948,000 - 143,644,972 +55292 121 -
2019-10-08 Tue 949,000 +1000 143,699,595 +54623 121 -
2019-10-09 Wed 949,000 - 143,759,534 +59939 121 -
2019-10-10 Thu 949,000 - 143,815,456 +55922 121 -
2019-10-11 Fri 949,000 - 143,868,100 +52644 121 -
2019-10-12 Sat 949,000 - 143,947,634 +79534 121 -
2019-10-13 Sun 949,000 - 144,007,596 +59962 121 -
2019-10-14 Mon 949,000 - 144,066,482 +58886 121 -
2019-10-15 Tue 949,000 - 144,112,844 +46362 121 -
2019-10-16 Wed 949,000 - 144,153,969 +41125 121 -
2019-10-17 Thu 950,000 +1000 144,196,632 +42663 121 -
2019-10-18 Fri 950,000 - 144,214,644 +18012 121 -
Podsumowanie ogółem +2000 +807068 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 4 min.

Następny film