reZigiusz
reZigiusz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=p1WsxZzknk0

Następny film


reZigiusz
reZigiusz - 695 Wyświetleń
3
695 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:59:26

► Zostaw łapę w górę i napisz komentarz co sądzisz o moim udziale w programie! ;) Kliknij również subskrypcję, by być na bieżąco! :) ✔ Wbijaj na mój sklep! - http://sklep.reZigiusz.pl ✔ Subuj! - http://subuj.rezigiusz.pl ► Facebook - http://www.facebook.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału reZigiusz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-28 Thu 3,840,000 - 811,137,437 - 1,065 -
2019-11-29 Fri 3,840,000 - 811,293,978 +156541 1,065 -
2019-11-30 Sat 3,840,000 - 811,429,971 +135993 1,065 -
2019-12-01 Sun 3,840,000 - 811,643,502 +213531 1,065 -
2019-12-02 Mon 3,840,000 - 811,820,052 +176550 1,066 +1
2019-12-03 Tue 3,840,000 - 812,113,093 +293041 1,066 -
2019-12-04 Wed 3,840,000 - 812,292,518 +179425 1,067 +1
2019-12-05 Thu 3,840,000 - 812,541,360 +248842 1,067 -
2019-12-06 Fri 3,840,000 - 812,703,726 +162366 1,067 -
2019-12-07 Sat 3,840,000 - 813,107,219 +403493 1,068 +1
2019-12-08 Sun 3,840,000 - 813,265,864 +158645 1,068 -
2019-12-09 Mon 3,850,000 +10000 813,370,542 +104678 1,068 -
2019-12-10 Tue 3,850,000 - 813,489,044 +118502 1,068 -
2019-12-11 Wed 3,850,000 - 813,608,724 +119680 1,068 -
2019-12-12 Thu 3,850,000 - 813,892,172 +283448 1,069 +1
Podsumowanie ogółem +10000 +2754735 +4
Aktualizacja profilu za 4 godz. 48 min.

Następny film