Mateusz M
Mateusz M
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=z1PSbDmV8Gw

Następny film

Why Do We Fall - Motivational Video
Mateusz M
459 Wyświetleń

Mateusz M
Mateusz M - 565 Wyświetleń
0
565 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:55

Subscribe: http://bit.ly/211b904 Website: http://www.mateuszm.com Facebook: http://on.fb.me/R8jxxV Instagram: http://bit.ly/1fjzPrZ SoundCloud: http://bit.ly/1W0ehad Twitter: http://bit.ly/1nNEv30 Music: Hans Zimmer - Where We're Going Speaker: Tom O'Bedlam Video: Interstellar, The Imitation Game, The Theory of Everything, The World's Fastest Indian Text: Charles Bukowski Help me translate this video: http://www.amara.org/pl/videos/Rl9yTK9G5uUQ/info/the-mind-motivational-video/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mateusz M

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-07 Wed 1,220,566 - 255,892,977 - 23 -
2019-08-08 Thu 1,220,661 +95 255,948,747 +55770 23 -
2019-08-09 Fri 1,220,832 +171 256,021,090 +72343 23 -
2019-08-10 Sat 1,221,049 +217 256,100,606 +79516 23 -
2019-08-11 Sun 1,221,061 +12 256,141,765 +41159 23 -
2019-08-12 Mon 1,221,259 +198 256,222,154 +80389 23 -
2019-08-13 Tue 1,221,405 +146 256,299,217 +77063 23 -
2019-08-14 Wed 1,221,504 +99 256,358,976 +59759 23 -
2019-08-15 Thu 1,221,738 +234 256,454,060 +95084 23 -
2019-08-16 Fri 1,221,797 +59 256,497,187 +43127 23 -
2019-08-17 Sat 1,221,905 +108 256,549,748 +52561 23 -
2019-08-18 Sun 1,222,084 +179 256,620,105 +70357 23 -
2019-08-19 Mon 1,222,293 +209 256,691,444 +71339 23 -
2019-08-20 Tue 1,222,378 +85 256,751,357 +59913 23 -
2019-08-21 Wed 1,222,564 +186 256,820,657 +69300 23 -
Podsumowanie ogółem +1998 +927680 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 29 min.

Następny film

Why Do We Fall - Motivational Video
Mateusz M
459 Wyświetleń