Mateusz M
Mateusz M
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=z1PSbDmV8Gw

Następny film

Unbroken - Motivational Video Trailer
Mateusz M
902 Wyświetleń

Mateusz M
Mateusz M - 557 Wyświetleń
0
557 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:55

Subscribe: http://bit.ly/211b904 Website: http://www.mateuszm.com Facebook: http://on.fb.me/R8jxxV Instagram: http://bit.ly/1fjzPrZ SoundCloud: http://bit.ly/1W0ehad Twitter: http://bit.ly/1nNEv30 Music: Hans Zimmer - Where We're Going Speaker: Tom O'Bedlam Video: Interstellar, The Imitation Game, The Theory of Everything, The World's Fastest Indian Text: Charles Bukowski Help me translate this video: http://www.amara.org/pl/videos/Rl9yTK9G5uUQ/info/the-mind-motivational-video/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mateusz M

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-03 Mon 1,210,559 - 251,466,436 - 23 -
2019-06-04 Tue 1,210,751 +192 251,546,363 +79927 23 -
2019-06-05 Wed 1,210,922 +171 251,625,955 +79592 23 -
2019-06-06 Thu 1,211,107 +185 251,700,397 +74442 23 -
2019-06-07 Fri 1,211,342 +235 251,790,906 +90509 23 -
2019-06-08 Sat 1,211,513 +171 251,861,573 +70667 23 -
2019-06-09 Sun 1,211,701 +188 251,918,909 +57336 23 -
2019-06-10 Mon 1,211,793 +92 251,980,262 +61353 23 -
2019-06-11 Tue 1,211,951 +158 252,059,321 +79059 23 -
2019-06-12 Wed 1,212,122 +171 252,136,070 +76749 23 -
2019-06-13 Thu 1,212,335 +213 252,220,538 +84468 23 -
2019-06-14 Fri 1,212,451 +116 252,290,293 +69755 23 -
2019-06-15 Sat 1,212,699 +248 252,379,254 +88961 23 -
2019-06-16 Sun 1,212,857 +158 252,435,158 +55904 23 -
2019-06-17 Mon 1,212,992 +135 252,492,942 +57784 23 -
Podsumowanie ogółem +2433 +1026506 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 15 min.

Następny film

Unbroken - Motivational Video Trailer
Mateusz M
902 Wyświetleń